Виготовлення номерних знаків передадуть «приватникам»

Автор: Редакція | 09 Жов, 2020
Зелені номери для електрокарів

МВС України запропонувало передати процедуру виготовлення держаних номерних знаків у приватні руки. Уряд вже підтримав законопроєкт.

Проєктом закону пропонується передати виготовлення номерних знаків для транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації, суб’єктам господарювання.
Наразі Головний сервісний центр МВС щороку проводить тендерну процедуру щодо замовлення, виготовлення та закупівлі номерних знаків на авто. Потім закуплені автономери передає до регіональних сервісних центрів МВС, які, у свою чергу, передають їх до територіальних сервісних центрів МВС.

На думку МВС, така процедура вкрай громіздка та економічно невигідна.

«Раніше при реєстрації транспортного засобу людина отримувала свідоцтво про реєстрацію та номерний знак. Тепер отримуватиме лише свідоцтво, а вже автономер замовлятиме в тому місці, яке має право виготовляти його за державним стандартом. Наша ініціатива дає можливість громадянам на свій розсуд обирати комбінації номерних знаків, які є у вільному доступі, а не лише ті, які є в сервісному центрі МВС. Сподіваємося, народні депутати також підтримають законопроєкт і це буде ще один крок до спрощення процесу надання державних послуг», – зазначив Сергій Гончаров.
В МВС зазначають, що передача суб’єктам господарювання функції виготовлення номерних знаків сприятиме економії державних коштів та спрощенню процедури надання адміністративних послуг, адже власник авто сам матиме можливість зайти в Електронний кабінет водія, знайти вільний номер та забронювати його.

Крім того, на думку відомства, передача даної функції суб’єктам господарювання сприятиме розвитку малого бізнесу.

Вчора також стало відомо, що «зелені» номери почали видавитись для електрокарів, а раніше повідомлялось, що «Євробляхи» знову можуть легалізувати.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest