«Зелені» номери почали видавитись для електрокарів

Автор: Редакція | 08 Жов, 2020
Зелені номери для електрокарів

Сервісні центри МВС України почали видавати нові «зелені» державні номери для електричних автомобілів.

Відтепер електричний транспорт зможе паркуватися на спеціально відведених машиномісцях, матиме безперебійний доступу до зарядних станцій. Також зможе користуватися перевагами дорожніх знаків «Для електромобілів», «Крім електромобілів», «Станція зарядки електромобілів».
Проте у МВС попереджають, що хоча ці номерні знаки відрізняються, вони все одно будуть розпізнаватися камерами систем автоматичної відеофіксації порушень, адже останні працюють у чорно-білому режимі.

Фактично, нові норми ДСТУ 4278:2019, в яких були прописані держномери для електрокарів, почали діяти ще з 1 січня 2020 року. Проте лише зараз сервісні центри МВС почали видавати перші номери власникам.

До речі, такі номерні знаки можуть отримувати не лише особисті електромобілі, але й електромобілі-таксі, електробуси та інші типи електричного транспорту.
«Зелені» номери закріплюватимуться лише за транспортними засобами, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згоряння. Реєстрація нових електрокарів, або, за бажання, перереєстрація старих для отримання зелених літер відбувається на загальних підставах у сервісних центрах МВС.

Також раніше стало відомо, що «Євробляхи» знову можуть легалізувати, а МВС запропонувало ускладнити ввіз автомобілів в Україну.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея презентації зелених номерів в Україні:
Фотограф: МВС України
Фотограф: МВС України
Фотограф: МВС України
Фотограф: МВС України

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest