Викрадена Ferrari F50 шукає справжнього власника

Автор: Редакція | 26 Бер, 2021
Ferrari F50 1995 року

Унікальна Ferrari F50 була викрадена 18 років тому й тепер дуже близька до того, аби повернутись до справжнього власника.

У світі існує лише 349 екземплярів Ferrari F50. Презентований у 1995 році, середньомоторний спортивний автомобіль є одним із знакових суперкарів з Італії, причому останній вийшов із конвеєра у 1997 році.
Однак один із цих рідкісних примірників Ferrari не може знайти свого законного власника. Зокрема, за федеральною справою в місті Буффало (штат Нью-Йорк) намагаються з’ясувати хто є справжнім власником Ferrari F50 1996 року, ринкова вартість якої становить 1,94 мільйона доларів.

Згідно з повідомленням, спортивний автомобіль був узятий під варту митною та прикордонною службою, коли він транспортувався з Канади до США через порт Peace Bridge 14 грудня 2019 року. Й там виникло перше занепокоєння через підроблену VIN-табличка. З тих пір федеральний уряд тримає опіку над Ferrari.

Після розслідування й за допомогою самої Ferrari було виявлено, що червоний F50 насправді був зареєстрований як викрадений в Італії у 2003 році. Він був придбаний італійцем Паоло Провенці та викрадений вже за місяць після його придбання з парковки в готелі.
Проблема в тому, що інша особа також доводить право власності на цей транспортний засіб. Мохаммед Алсалуссі, керівник та власник Ikonick Collection, придбав автомобіль в Інтернеті за 1,435 мільйона доларів для своєї рідкісної колекції автомобілів у вересні 2019 року.

Прокуратура США у Західному окрузі Нью-Йорка подала цивільну справу з метою визначити право власності на Ferrari F50 1996 року. За словами прокурора США Джеймса П. Кеннеді-молодшого, «після розслідування відомство вирішило, що не слід застосовувати свої повноваження та позбавлятися цього надзвичайно цінного та раніше викраденого автомобіля класу люкс».

«Натомість, після 18-річної одісеї, яка пронесла спорткар континентами й країнами, ми вирішили, що настав час, аби суд визначив законного власника автомобіля».

До речі, нещодавно чотириразовий чемпіон Ф1 Себастьян Феттель продав свою Ferrari F50 доволі швидко. а колишній гонщик Ф1 Жан Алезі продав іншу унікальну Ferrari F40 заради кар’єри сина.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ferrari F50 1995 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest