Виробництво Tesla в Німеччині почнеться в березні

Автор: Редакція | 10 Лют, 2022
Виробництво Tesla 2015 рік

Виробництво на новому європейському заводі Tesla поблизу Берліна почнеться не раніше середини березня 2022 року.

Наразі місцева влада все ще переглядає заходи безпеки на заводі Tesla, про повідомило місце видання RBB з посиланням на джерела всередині американської компанії.

Прес-секретар державного міністерства навколишнього середовища сказав, що «ми не вказуємо конкретну дату», але «ми знаходимося на завершальній стадії процесу затвердження».

Генеральний директор Tesla Ілон Маск написав у Twitter, що відвідає завод у Грюнхайде (поблизу Берліна) в середині лютого.

Виробництво Tesla у Берліні

Перший європейський завод Tesla будується вже з 2020 року. Спочатку територія, виділена під будівництв, була перевірена на предмет старих боєприпасів воєнного часу, але потім кілька разів зіштовхнулась з іншими проблемами (мітинги екологів, опір місцевих активістів).

Минулого року Маск заявляв, що очікує отримання заводом ліцензії на початок масового виробництва автомобілів Model Y до грудня, але бюрократичні перешкоди та судова справа щодо використання води заводом затримали остаточне схвалення.

Tesla заявила, що після завершення будівництва на заводі щорічно можна буде виробляти до 500 000 позашляховиків Model Y. На разі, ця модель імпортується в Європу з Шанхаю.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest