Навіщо купляти вживаний Nissan Leaf?

Автор: Редакція | 11 Жов, 2021

Придбання електричного автомобіля стає все більшим трендом й роздуми про придбання вживаного Nissan Leaf завжди актуальні.

Хоча більшість сучасних електромобілів можуть проїхати 322 км або більше на одній зарядці, проте їхня ціна все ще залишається іноді непорівнянною з аналогами на ДВЗ. Тому гарним виходом для «електрифікації» сімейного автопарку є придбання вживаного електрокара, й тут на ринку лідирує Nissan Leaf.
Що можна придбати?

Перше покоління «Ліфа» з’явилось ще 2010 року й мало крихітну батарею на 24 кВт-год. Вважається, що новий електромобіль Nissan міг проїхати 166 км на одному заряді за старим протоколом NEDC, проте більш реальний EPA вказував на 117 км.

Звісно така дистанція може здаватись смішною у порівнянні із 364 км, які пропонує нове покоління Leaf з максимально доступним акумулятором 62 кВт-год. До речі, новий Nissan Leaf був презентований цьогоріч в Україні й продається з батареєю 40 кВт-год.

Проте при купівлі вживаного електрокара також потрібно врахувати, що за роки експлуатації відбувається ще й деградація акумулятора, а отже навіть зазначені цифри можуть бути недосяжними.
Ціна має значення

Nissan Leaf

Зі зрозумілих причин Nissan Leaf першого покоління масово залишають західний ринок й перевозяться на перепродаж на схід, зокрема й в Україну.

На українському ринку можна знайти як робочі варіанти електрокара, так й розбиті або без батареї. У більш-менш пристойному вигляді вживаний «Листок» можна знайти за 6000 дол. США вже на українській реєстрації. Для першого знайомства з електрокаром непогано?

Проте при придбанні електромобіля потрібно бути пильними, так само як й при купівлі звичайного автомобіля.
Чи варто купляти вживаний Nissan Leaf?

Nissan Leaf

В реальності варто розуміти, що цей автомобіль навряд чи буде здатний виїхати далеко від маршруту «дім-робота».

Для того, аби принаймні відновити вищезазначені заводські 117 км пробігу на одному заряді (за EPA) потрібно буде «перепакувати» батарею, або замінити її на нову. А це може коштувати від 3000 дол. США.

Нещодавно Motorcar писав, як у ЗАЗ вставили начиння від Nissan Leaf  й цей «гібрид» навіть потягався із Tesla Model S. Тобто, все можливо, але звісно вже ніхто не гарантуватиме як довго такий автомобіль проїде.

То ж іноді, коли захочеться проїхати на роботу на власному електротранспорті, можливо краще взяти електросамокат? До речі, нещодавно Motorcar писав про рейтинг таких засобів пересування, деякі з яких можуть проїжджати до 43 км на одній зарядці й коштують біля 1000 дол. США.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментарЧи варто купляти вживаний Nissan Leaf?
Чи можна придбати Nissan Leaf дешево?

Перше покоління Nissan Leaf може бути дешевою покупкою

Скільки коштує вживаний Nissan Leaf?

Перше покоління Nissan Leaf можна придбати за 6 000 дол. США в Україні

Чи варто купляти вживаний Nissan Leaf?

При купівлі вживаного Nissan Leaf варто вивчити технічний стан батареї електрокара

Які варіанти на заміну вживаному Nissan Leaf?

Можна придбати новий Nissan Leaf за кредитною програмою або самокат
Pin It on Pinterest