Xpeng вирішив продавати електромобілі в Європі

Автор: Редакція | 21 Січ, 2021
Xpeng G3

Китайський автовиробник Xpeng оголосив про плани експансії своїх електромобілів до Європи.

Ще у квітні минулого року стало відомо про китайський електричний автомобіль Xpeng P7, який мав пробіг у 700 км на одному заряді й коштував близько 27000 фунтів стерлінгів після державних субсидій.
З тих пір Xpeng змінив власників й почав продавати свою іншу модель, кросовер G3, у невеликій кількості в Норвегії. Тепер віцепрезидент Xpeng Брайан Гу підтвердив виданню Top Gear, що відносно молода марка (заснована в 2014 році) прагне поширитись на решту Європи.

«Ми вже певний час вивчаємо потенціал європейського ринку. Ми розглядаємо себе не просто як місцевий бренд у Китаї, але завдяки нашій технології, дизайну та продукту ми повинні мати можливість пропонувати це всім клієнтам у всьому світі», – сказав Гу.

«Ми хочемо розкрити нашу стратегію щодо кількох інших країн Європи цього року. Ми також думаємо про продажі не тільки G3, але я думаю, що седан P7 буде дуже добре прийнятий на європейському ринку».

Xpeng P7
Xiao peng P7

Як зазначається, Xpeng зараз розробляє нові моделі з пристойною швидкістю. Він планує випускати новий автомобіль щороку, а у 2021 році це буде «сімейний універсал» із меншою колісною базою, але більшим внутрішнім простором, ніж у P7. Він буде заснований на платформі G3 й матиме багато безпілотних технологій.

Однак компанія з Гуанчжоу планує продавати свої машини в Європі традиційним способом. «Побудувати споживчий бренд непросто. Вам потрібно мати місцеву присутність у кожній із цих європейських країн. Мовні відмінності все ще існують, й продукт потрібно налаштувати відповідно до смаку місцевого споживача», – говорить Гу.

«Інтернет-продаж не може найкращим способом започаткувати бренд. Ми вже переконані, що для  нас варто починати з доступу до клієнтів й взаємодії з ними».
А ось що не входить до планів Xpeng, так це безкоштовна мережа зарядки, подібна до тієї, яку нещодавно було побудовано для своїх клієнтів по всьому Китаю. Й це, звісно, порадує конкурентів.

Минулого року інший китайський автовиробник BYD теж розпочав європейську експансію з Норвегії, й вже всередині 2020 року стало відомо, що Європа випередила Китай за проданими електрокарами.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея електромобілі Xpeng:
Фотограф: Xpeng
Фотограф: Xpeng
Фотограф: Xpeng

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest