Китайський автовиробник BYD розпочне європейську експансію з Норвегії

Автор: Роман Галімон | 05 Тра, 2020

Китайський виробник електрокарів BYD розповів про плани на європейському ринку автомобілів та бажання запустити позашляховик Tang EV600 на ринок Норвегії пізніше цього року.

Фірма, яка вже продає електрифіковані автобуси в Європі, вибрала Норвегію першою країною, яка отримає Tang, виходячи з того, що вона має потужну зарядну інфраструктуру та наявний великий попит на електромобілі.

Після презентації позашляховика відбудеться європейський запуск ряду електричних комерційних автомобілів, включаючи фургон, трактор та два вантажні автомобілі.
Друге покоління Tang доступно з п’ятьма або семи місцями, а його батарея 82,8 кВт-год має забезпечити пробіг у 600 км за циклом NEDC – хоча ця цифра, швидше за все, знизиться після того, як автомобіль буде підданий обов’язковому випробування за циклом WLTP.

Кросовер оснащений електродвигуном на кожній осі для постійного повного приводу і має комбіновану потужність на 483 к.с. – на 81 к.с. більше, ніж у Audi E-tron. Виробник обіцяє, що автомобіль прискорюватиметься до «сотні» за 4,4 секунди та здатний швидко заряджатись: лише за 30 хвилин – хоча незрозуміло, чи мова про 80% або 100% заряду.
Ціни на новинку ще не оголошені, але початкова ціна в Китаї становить близько 260 000 юанів (близько 36 850 доларів США) й означає, що Tang, ймовірно, істотно «підріже» своїх конкурентів, коли приїде в Європу.

Tang не буде першим автомобілем BYD, який буде доступний в Європі. У 2013 році парк із 50 електричних хетчбеків BYD e6 був завезений до Великої Британії для використання приватними фірмами-рекрутерами. Модель також була обрана владою в Брюсселі для використання в якості таксі в бельгійській столиці.

Раніше електрокросовер Volkswagen «засвітився» у зарядженій версії, а електрокросовер BMW iX3 «засвітили» у мережі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Autocar

Галерея BYD Tang EV600:
Фотограф: BYD
Фотограф: BYD
Фотограф: BYD
Фотограф: BYD
Фотограф: BYD
Фотограф: BYD
Фотограф: BYD
Фотограф: BYD

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest