Заводу «Мерседес-Бенц Московія» не дозволили відновити роботу

Автор: Роман Галімон | 21 Кві, 2020

Німецькому дочірньому підприємству «Мерседес-Бенц Московія» не дозволили відновити роботу, адже воно не отримало статус системоутворюючого у місті.

В той час, як в Європі деяким автомобільним виробництвам було дозволено відновити роботу, аналогічну практику вирішили застосувати й в Росії.

Міністерство промисловості та торгівлі країни створила спеціальний перелік підприємств, яким було надано статус системоутворюючих. Цей статус дає підстави для отримання допомогу від уряду та можливість відновити роботу.

До переліку вже увійшли АвтоВАЗ, Урал, «Рено Росія», «Фольксваген груп Рус», «ПСМА Рус», ГАЗ, КАМАЗ, «Соллерс», пітерські заводи Hyundai, Nissan й Toyota, а також підприємство «Автотор» в Калінінграді, де збирають моделі Hyundai-Kia і BMW.
Серед основних критеріїв для потрапляння в перелік були штат понад 1 000 осіб та певний обсяг річної виручки.

Підмосковний завод «Мерседес-Бенц Московія», який був відкритий у квітні минулого року, а також завод Haval у Тульській області, не потрапили до цього переліку.

При цьому варто відзначити, що в будівництво заводу «Мерседес-Бенц Московія» було вкладено 250 мільйонів євро, а кількість співробітників на момент відкриття досягло понад 1000 осіб.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest