Популярний й бюджетний позашляховик Dacia Duster переробили на лімузин.
Dacia може похвалитися тим, що має у своєму портфоліо один із найпопулярніших та найуспішніших позашляховиків у світі. Протягом двох поколінь Dacia Duster зарекомендував себе як справжній еталон у своїй конкурентній категорії.
При цьому, за час існування модель неодноразово потрапляла в поле зору тюнерів із модифікації автомобілів.
За останні роки з’являлись численні трансформації Duster. Можна згадати версію пікапа, комерційного фургона або навіть спортивний обвіс.
Однак ніхто не очікував, що бюджетний позашляховик Dacia матиме необхідні характеристики, щоб стати розкішним та ексклюзивним автомобілем. «Дастер» перетворили на лімузин.
Лімузин Dacia Duster

Університет механіки та технології Пітешті в Румунії організував захід, на якому продемонстрував публіці деякі з автомобільних проектів своїх студентів. Оскільки університет був неподалік від історичної фабрики Dacia, це був вдалий час для відкриття деяких проектів. Серед них й відзначився лімузин Duster.
Для створення цього «седана» був використаний дорестайлінговий Duster модельного 2018 року.
Позашляховик був подовжений на 1,52 метра, а колісна база досягла 4,19 метра відповідно. Після цієї зміни загальна довжина лімузина Duster становить 5,84 м.
Кузов пофарбований у коричневий колір, який контрастує з сріблясто-сірими кришками дзеркал, підніжками та рейками на даху.
Офіс на колесах

Творці проекту описують його як «мобільний офіс». І незважаючи на те, що це лімузин, всередині лише п’ять місць. Однак задні сидіння стають окремими сидіннями, розташованими в два ряди обличчям одне до одного. Також були встановлені додаткові вікна та кілька люків, щоб наповнити кабіну природним світлом.

Обладнання було вдосконалено, щоб мати можливість виконувати роль офісу на колесах. Машина має розетку для зарядки ноутбука, підключення до Інтернету через мобільну мережу, великий екран з камерою для відеоконференцій, відкидні столики та численні допоміжні світильники.
Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.
Джерело: Motor.es