Audi та Porsche вирішили приєднатися до Формули 1

Автор: Редакція | 02 Тра, 2022
Audi e-tron GT (тізер)

Преміальні бренди Групи Volkswagen, Audi та Porsche, вирішили приєднатися до Формули 1.

Генеральний директор Групи Volkswagen Герберт Дісс заявив у понеділок, що два бренди Audi та Porsche незабаром стануть частиною Формули 1.

При цьому, він додав, що підготовка Porsche до виходу у найвищий клас міжнародних автоперегонів деталізована більш конкретно.

Porsche постачатиме двигуни?

Porsche Mission R

Porsche почала придивлятися до Ф1 ще кілька років тому одразу після виходу з марафонських гонок WEC, але тоді марку не влаштовувала конструкція силової установки з двома одиницями MGU.

Минулого року про повернення Porsche заговорили знову. Представники виробника вже були на зустрічах команд та FIA, де обговорювався майбутній регламент щодо двигунів.

Вочевидь, у Porsche розумують шляхи розвитку Ф1 й бачать можливості для розвитку електричної складової силової установки. Виробнику хочеться демонструвати свої розробки в перегонах та переносити їх на свої моделі.

До речі, Porsche мала заводську команду в Ф1 у 60-ті роки. Також німецька компанія постачала мотори команді McLaren, разом з якою виграла чемпіонат у 1984 і 1985 роках.

За припущеннями, виробник планує повернутись до Ф1 в якості постачальника силових установок.

Audi придбає команду?

Даніель Ріккардо

А ось у марки Audi, здається, інший план. Ще минулого року заговорили про бажання бренду із Інгольштадту придбати частину або повністю команду McLaren.

У McLaren підтверджували контакти, але не факт продажі.

Цьогоріч перемовини активізувались й після того, як стало відомо про «зелене світло» від Групи Volkswagen, можна буде говорити про реальні кроки. Припускається, що наразі «на радарі» тепер вже кілька команд: McLaren, Williams, Sauber та Aston Martin.

За очікуваннями, остаточне затвердження Технічного регламенту Ф1 на 2026 рік має відбутись в червні, а отже після цього можна чекати на оголошення від Audi та Porsche.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Reuters


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest