Дакар-2021, Етап 5: Бенавідес виграв та очолив залік

Автор: Роман Галімон | 07 Січ, 2021
Кевін Бенавідес, Honda 1

Гонщик Honda Кевін Бенавідес разом із партнером по команді Хосе Ігнасіо Корнехо змагались до фінішу п’ятого етапу, але кращим став аргентинець.

Перед стартом етапу стало відомо, що троє учасників залишили змагання цьогорічного 43-го «Дакара»: індійський гонщик Сантош із команди Hero Motorsports зазнав серйозного падіння на початку попереднього етапу, й новачки Інтерні Тіціано та Ерік Мартінес теж не стартували.
Хоан Барреда знову відкривав етап, а одразу за ним їхав (на той момент) лідер заліку Ксав’є де Сультре. До речі, 26 перемога Барреди дозволила йому обійти Марка Кома за їхньою кількістю. Тепер попереду лише Хорді Аркаронс (27 перемог), а також Стефан Петрансель та Сіріль Депре (кожен із 33 перемогами).

Читайте також:

Проте цього разу Honda іспанця вже на 74 км припустилась навігаційної помилки й байкер втратив аж 17 хвилин, аби повернутись до контрольної точки.

Інші гонщики теж припускались помилок. Зокрема, Пабло Кінтанілья через 25 км від старту теж відхилився від маршруту й чілієць здійснив об’їзд майже 2 км, через що втратив приблизно 13 хвилин на першому контрольно пункті.

Тим часом, боротьба за перемогу розгорнулась між напарниками у Honda Бенавідесом та Корнехо, при чому останній йшов кращим майже більше половину дистанції.

Лише на останніх трьох СД байк №47 почав виходити вперед, й це при тому що Кевін приблизно на 330 км впав та поранив ніс. Тим, не менш аргентинець продовжив змагання, й фінішував із відривом у хвилину від партнера.

Бенавідес також очолив залік із відривом у 2хв.31с від вчорашнього лідера де Сультре.

Француз на Husqvarna на перших СД намагався боротися з лідерами, але потім поступово відкотився аж на шосту позицію на етапі, програши лідеру 7 хв.55с

На третьому місці фінішував Тобі Прайс, який провів дуже сильний фінальний відрізок п’ятого етапу. Австралієць на KTM зміг випередити Лоренцо Сантоліно та Сема Сандерленда й завершив день лише у 1хв.20с від лідера.

Завдяки цьому Прайс піднявся на 4-е місце у заліку й програє лише 3хв.43с найкращому мотогонщику Honda – Бенадівесу.

В той же час, Рікі Брабек, який на попередньому етап нібито стратегічно не прагнув перемоги, на п’ятому етапі теж був за межами топ-10. Минулорічний переможець «Дакара» фінішував лише 12-м з відставанням 14хв12с від напарника й, піднявшись на одне місце в заліку (тепер 14-й), програє вже 25хв09с лідеру.

Залік серед мотоциклів після п’ятого етапу Дакар-2021:

Поз. Гонщик Мотоцикл Час/Відставання
1 Argentina Kevin Benavides Honda 20h15m39s
2 France Xavier de Soultrait Husqvarna 2m31s
3 Chile Jose Ignacio Cornejo Honda 3m42s
4 Australia Toby Price KTM 3m43s
5 United Kingdom Sam Sunderland KTM 6m06s
6 Spain Lorenzo Santolino Sherco 9m31s
7 United States Skyler Howes KTM 10m45s
8 Botswana Ross Branch Yamaha 11m05s
9 Spain Joan Barreda Honda 14m02s
10 Argentina Luciano Benavides Husqvarna 14m30s

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest