Дакар-2021, Етап 5: КамАЗ оштрафований, але все одно лідирує

Автор: Роман Галімон | 07 Січ, 2021
Дмитро Сотніков, Камаз 1

Переможець етапу Андрій Каргінов на КамАЗ був оштрафований після фінішу на п’ятому етапі Дакар-2021. Перемога відійшла до Дмитра Сотнікова.

КамАЗ продовжує відриватись від конкурентів на фоні їхніх проблем та неспроможності боротися з одразу чотирма заводським екіпажами.

Лідер загального заліку Дмитро Сотніков доволі спокійно розпочав 457-кілометрову гоночну ділянку п’ятого етапу, й лише наприкінці додав, коли боротьба між Каргіновим, Мартіном Мациком та Олексієм Вишневським добігла кінця.

Каргінов, який виграв минулорічний «Дакар», вперше цьогоріч мав виграти етап цьогорічного ралі, проте натомість після фінішу отримав штраф у 20 хвилин. Ймовірно, за порушення швидкісного режиму. Через це екіпаж №500 опинився вже 7-м з відставанням від лідера у 16хв. у протоколі етапу.

Вишневський, який мав наступним отримати перемогу, теж отримав штраф, але у 2 хвилини, й став у протоколі другим, програвши Сотнікову 1 хв. та 1 с.

Мацик, екіпаж якого очолював ледь не всі СД п’ятого етапу, на останніх кілометрах втратив швидкість й фінішував лише 9-м, програвши 24 хвилини переможцю.

Завтра на гонщиків чекає 448-кілометрова спецділянка від Аль-Кайсумі до Хаїлі, проте лідер КамАЗу вже має перевагу в години на найближчим конкурентом й підтримку від екіпажу Антона Шібалова, котрий знаходиться у 33 хв в загальному заліку.