Ферстаппен отримав штраф на старті Гран Прі Мексики

Автор: Роман Галімон | 27 Жов, 2019

Гонщик Red Bull Макс Ферстаппен отримав три штрафних місця на стартовій решітці Гран Прі Мексики за ігнорування жовтих прапорів у кваліфікації.

Після кваліфікації з’ясувалось, що Ферстаппен не знизив швидкість незважаючи на появу жовтих прапорів через аварію Валттері Боттас в останньому повороті. Гонщик Red Bull втратить поул-позицію.

Читайте також:

Цікаво, що Ферстаппен здобув проміжний поул ще у першій спробі фінального сегменту кваліфікації, але на останньому швидкому колі зміг його покращити.

Проте Макс йшов останній та міг знати, що всі його конкуренти не могли покращити час, адже болід Боттаса, який йшов перед ним, був розбитий, а над трасою з’явились жовтні прапори.

Себастьян Феттель після кваліфікації визнав, що міг покращити свій час, але скинув швидкість через подвійні жовті прапори.

Цікаво, що пізніше на прес-конференції Ферстаппен зізнався, що бачив розбитий болід, але суддям пояснив, що не бачив жовтих прапорів.

Однак переглянувши відео з боліда машини судді прийшли до висновку, що він повинен був їх помітити. Також у рішенні наголошується, що Себастьян Феттель, який був попереду, істотно знизив швидкість.

Через втрату Ферстаппеном трьох позицій він пропустить на перше місце Шарля Леклера, Себастьян Феттель стане другим, а Льюїс Хемілтон стартуватиме третім.

Крім того, судді додали Ферстаппену два штрафних очка та тепер їх у нього чотири.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest