Ferrari визнала відсутність швидкості на початку сезону-2020

Автор: Роман Галімон | 01 Бер, 2020

Команда Ferrari втратила минулорічну перевагу у максимальній швидкості й поки в Скудерії намагаються розібратися в новій аеродинаміці боліда для сезону Ф1 2020 року.

Минулого року Ferrari перегравала своїх суперників на прямих за максимальною швидкістю, але втратила її наприкінці сезону, коли FIA почала розслідувати роботу паливної системи у кількох команд.

В той же час, як стверджує команда, на червоних болідах почали експериментувати з аеродинамікою, аби збільшити швидкість у поворотах.

Вочевидь, Ferrari вирішила змінити філософію боліда 2020 року, адже FIA технічними директивами закрила «сірі зони» в роботі боліда.

На передсезонних тестах Ф1 у Барселоні виявилось, що Ferrari знову не має високої швидкості, проте керівник команди Маттіа Бінотто запевнив, що не потрібно все списувати на наслідки досягнутої угоди з FIA.

Бос Скудерії назвав дві причини відсутності швидкості на червоних болідах: інший лобовий опір, як наслідок нової аеродинаміки, та зменшена через питання надійності потужність мотор.

«Думаю, тут комбінація обох факторів, – сказав Бінотто. – Думаю, в плані загальної потужності мотора ми не такі сильні, як минулого року. Ми зосередилися на надійності й це певним чином вплинуло на швидкість.

Але на неї також сильно впливає лобовий опір. Аби поліпшити швидкість, треба працювати й над ним, й над потужністю мотора. І ми працюємо, не сумнівайтеся. З опором можна розібратися швидше, ніж із мотором. Для нього треба чекати використання другої силової установки».

При цьому, Бінотто запевнив, що команда зовсім не приховувала свою швидкість: «Ми нічого не приховуємо, це й є реальна швидкість. Важко в польових умовах зрозуміти, що втрачено через лобовий опір, а що через мотор. Але очевидно, що в швидкості ми поступаємося конкурентам. Думаю, на це вплинув й опір, й наша програма підвищення надійності».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest