Формула 1 в Україні: де дивитись трансляції 2022 року?

Автор: Редакція | 16 Бер, 2022

Формула 1 у сезоні 2022 року має стартувати без затримок, а тому пропонуємо заздалегідь підготуватись до перегляду першого етапу – Гран Прі Бахрейну.

Вже традиційно наша редакція пише про те «де дивитись Ф1 в Україні» й хоча раніше фанатам кожного року доводилось шукати шляхи перегляду Формули 1, тепер ситуація змінилась.

На відміну від сусідньої країни, дивитись Формулу 1 в Україні можна офіційно й навіть українською мовою.

Читайте також:

З минулого року канал Setanta, який вже три роки володіє правами ретрансляції Ф1 в Україні, забезпечив своє висвітлення подій Гран Прі українським коментарем.

Проте найкращим та найбільш інформативним можна назвати трансляції через F1 TV, де на основі щомісячної або щорічної підписки можна отримати доступ до всіх прямих трансляцій (від практик до гонки), а також до безлічі архівних відео з Гран Прі.

При цьому, звукова доріжка F1 TV створена поєднанням від кількох каналів: Sky Sport F1, Canal+ та Movistar. Таким чином можна обрати англійську, французьку, іспанську чи німецьку мови. При цьому, якість подачі та зміст матеріалу є одним із найкращих.

Кращими можуть бути лише прямі трансляції Sky Sport F1, але офіційно вони в Україні недоступні.

Якщо ж говорити про Setanta Sports, то тут варто сказати, що висвітлення подій може бути не в прямому ефірі, адже іноді їх замінюють іншими видами спорту.

Звісно, всі вищеперераховані варіанти будуть платними. Альтернативою до них може бути пошук безкоштовних трансляцій зі супутника. Перелік каналів, які офіційно транслюють Ф1 можна знайти на офіційному сайті.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest