Apple не зупиняла проект власного автомобіля

Автор: Редакція | 10 Сер, 2021

Компанія Apple продовжує розвивати власний проект електромобіля та веде перемовини з рядом корейських постачальників для початку виробництва.

Технологічний гігант Apple відновив свій автомобільний проект наприкінці минулого року і на одному етапі був близький до створення спільного підприємства з Hyundai, проте це не стало реальністю.

На разі повідомляється, що Apple веде переговори з декількома корейськими виробниками комплектуючих стосовно постачання основних деталей.
Хто побудує електрокар Apple?

Джерела стверджують, що Apple мала зустрічі з компанією SK Innovation, провідним виробником акумуляторів для електромобілів, а також з LG Electronics.

Видання Korea Times повідомляє, що спільне підприємство LG та Magna International може запропонувати створення електричного силового агрегату для першого в історії електромобіля Apple, адже Magna є лідером у виробництві автозапчастин для різних брендів.

«Офіційні особи Apple були в Кореї для ділових переговорів з її корейськими партнерами у секторі напівпровідників та дисплеїв, – сказало джерело виданню. – Як видно з бізнесу смартфонів Apple, компанія шукає ділових партнерів у Кореї для свого бізнесу з електромобілями. Без партнерства з корейськими постачальниками Apple не зможе завершити свій бізнес -план електромобілів. Наскільки мені відомо, Apple розмовляла з LG, SK та Hanwha, але переговори ще на ранніх стадіях».
Електромобіль Apple з новим типом батареї?

Також повідомляється, що Apple розглядає можливість використання літій-залізо-фосфатної батареї, яка може бути безпечнішою за літій-іонні акумулятори, які використовуються більшістю виробників автомобілів.

За припущеннями, такі батареї рідше перегріваються і коштують дешевше. Однак вони працюють не так добре при низьких температурах, як літій-іонні акумулятори. Якщо Apple все -таки вибере батареї такого типу, то, ймовірно, вона шукатиме їх у Китаї, оскільки корейські компанії наразі не виробляють літієво-залізо -фосфатних батарей.

Також раніше повідомлялось, що Nissan заперечив виробництво електрокара Apple, а Magna допомагало розробляти електромобіль для Sony.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest