Nissan заперечив виробництво електрокара Apple

Автор: Редакція | 16 Лют, 2021
Nissan Navara

Японський виробник Nissan заявив, що не веде переговорів з Apple щодо проекту безпілотних автомобілів.

Після припущень про те, що відома компанія Apple звернулась до японського автовиробника з питання виробництва електрокарів, у Nissan відзначили, що не працюють над цим проектом.
Як повідомляє видання  Financial Times, можливі дискусії були, а не просунулися до рівня вищого керівництва через небажання Nissan бути просто збиральним виробництвом для автомобілів під брендом Apple.

«Ми не ведемо переговорів з Apple, – заявила представник Nissan у понеділок. – Однак Nissan завжди відкритий для вивчення співпраці та партнерства для прискорення трансформації галузі».

Прес-секретар відмовилася від подальших коментарів, а представники Apple теж поки не коментували цю новину.

Проект Apple з виробництва електричного безпілотного автомобіля набрав обертів останніми місяцями. Компанії Foxconn Technology Group, Magna International, Hyundai/Kia, Nissan/Renault та Stellantis досі вважаються потенційними виробничими партнерами.
Нещодавно стало відомо, що деякий час переговори тривали між Apple та Hyundai, але зірвались через занепокоєння південнокорейського автовиробника бути лише контрактним виробником.

Також відомо, що Apple давно має свій підрозділ з розробки безпілотних технологій для автомобілів і планує випустити електрокар, який міг би включати власну технологію акумуляторних батарей вже у 2024 році.

Apple вже співпрацює з компанією Foxconn, де збираються електронні дівайси американської марки. Можливо, саме тому й розглядається аналогічна аутсорсингова схема збирання автомобілів.

Майже рік тому Apple запатентувала безпілотні системи із самонавчанням, й в цей же час Volkswagen теж тестує повністю безпілотний автомобіль.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autonews Europe

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest