Audi показала процес створення спорткара e-tron GT

Автор: Редакція | 09 Жов, 2020
Audi e-tron GT (тізер)

Німецька марка Audi оприлюднила подробиці про новий спорткар e-tron GT та опублікувала велику порцію фотографій та відео.

Чотиридверний електричний спорткар класу гран-туризмо, анонсований Audi в березні позаминулого року, став ще на крок ближче до конвеєра: сьогодні компанія підтвердила, що виробництво стартує до кінця поточного року.
Виробник ще раз зазначив, що виробництво e-tron GT відбуватиметься разом з Audi R8 на заводі Böllinger Höfe в Неккарзульмі, який розширили й переоснастили спеціально для цих цілей. До слова, для бренду це буде перший електромобіль німецької збірки, адже кросовери e-tron і e-tron Sportback роблять в Бельгії.

Також Audi опублікувала більше сотні фотографій прототипу e-tron GT в спеціально розробленому маскуванні, яке приховує не так вже й багато. Основні відмінності від концепту 2018 року – менш агресивна передня частина зі зменшеними повітрозабірниками, збільшені дзеркала, нормальні дверні ручки. Зарядні порти збереглися на обох передніх крилах – як у спорідненого Porsche Taycan.

Велика частина кузова Audi e-tron GT виготовлена з надміцної сталі та алюмінію, дах – з вуглепластика. Технічні характеристики як й раніше не розкриваються, проте бренд підтвердив, що одночасно з базовим електромобілем дебютує «гарячий» RS e-tron GT. Ймовірно, його силова установка буде схожа на ту, якою оснащується флагманський Taycan Turbo S. Чи зроблять «бюджетну» задньопривідну версію з одним електромотором за прикладом Porsche – поки не повідомлялося.

Компанія багато уваги приділила питанню звуку, адже відповідно до законодавства ЄС та Китаю, електромобілі на швидкості від 20 км/год мають видавати звук. Проте Audi до обов’язкового переднього динаміку встановила задній.

При цьому, для створення реальності звучання, а тим більш спортивного автомобіля, були задіяно багато спеціалістів, які розробили цілу бібліотеку звуків для кожної ситуації й режиму їзди.

У салоні також зробили окрему акустичну систему, яка дублює тембр зовнішньої акустики в залежності від швидкості та інших параметрів, аби водіння було емоційнішим. Проте за бажання цей синтезований фон можна повністю відключити.
Нещодавно Audi представила купеподібний концепт Q4 e-tron Sportback, а також стало відомо, що Audi розробить 30 електрокарів та гібридів до 2025 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Audi e-tron GT (тізер):
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest