Audi Q2 знімуть із виробництва після одного покоління

Автор: Редакція | 09 Лют, 2022
Audi Q2 2020 року

Німецький бренд Audi вирішив зняти з виробництва компактний кросовер Q2 A1, оскільки виробник бажає переключається на більші автомобілі з вищим прибутком.

Один із найменших кросоверів Audi Q2, випущений у 2016 році й оновлений за чотири роки, не доживе до другого покоління, оскільки німецький бренд змінив пріоритети й зосередититься на більших автомобілях. З аналогічної причини раніше було оголошення про зупинку виробництва суперміні A1 після поточного покоління.

Генеральний директор Audi Маркус Дюсманн заявив про відмову від найменшого кросовера в інтерв’ю Handelsblatt: «Ми вирішили більше не створювати A1, і не буде моделі наступника у Q2. Ми також перетворили Audi на бренд преміум-класу й обмежимо наш модельний ряд знизу і розширимо його зверху».

Хто замінить Audi Q2?

Audi Q2 2020 року

Слід зазначити, що Q2 виготовляють не лише в Інгольштадті, але й у Китаї, де він називається Q2L, щоб відобразити його довшу колісну базу для більшого простору для ніг ззаду. Крім того, компактний кросовер, що продається в Китаї, поставляється в стилі E-Tron з повністю електричним двигуном. Модель з нульовим рівнем викидів продається лише на місцевому рівні та має акумуляторну батарею ємністю 38 кВт-год, яка забезпечує запас ходу 165 миль (265 кілометрів) на основі локального циклу випробувань NEDC.

В інших регіонах модель Q початкового рівня Audi пропонується в потужній специфікації SQ2 зі стандартним Quattro і 2,0-літровим бензиновим двигуном, який виробляє 296 к.с. і 400 Ньютон-метрів крутного моменту, що передається через подвійне зчеплення, семиступеневу автоматичну коробку передач. Прокачана версія, по суті, є більш розкішною версією Volkswagen T-Roc R, яка була оновлена в листопаді 2021 року.

Audi А1
Audi А1

A1 та Q2 будуть зняті після завершення поточного покоління, коли A3 фактично стане найменшою моделлю в глобальній лінійці Audi. Далі компанія запустить свій останній новий автомобіль, оснащений двигуном внутрішнього згоряння, у 2026 році, перш ніж припинити виробництво автомобілів із ДВЗ у 2033 році. Однак збірка бензинових машин може тривати ще кілька років у Китаї залежно від попиту.

Тим часом модельний ряд буде розширюватися завдяки Q6 E-Tron, який має бути представлений до кінця року як перший продукт Audi на основі платформи PPE, розробленої спільно з Porsche. За припущеннями, в Китаї в 2022 році з’явиться позашляховик на базі Volkswagen Atlas, але під досить заплутаною назвою Q6. Цього року також з’явиться оновлений E-Tron, який може отримати назву Q8 E-Tron, аби краще відображати його позиціонування в асортименті.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Audi Q2 2020 року:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest