BMW не відмовилась від розробки двигунів внутрішнього згоряння

Автор: Редакція | 17 Січ, 2022
BMW M5 CS 2021 року

Німецька марка BMW продовжить розробляти нові бензинові та дизельні двигуни, у тому числі шести- та восьмициліндрові версії.

В той час, як глобальні продажі електромобілів зросли на 26 відсотків у 2021 році порівняно з попереднім роком (до 6,4 мільйонів одиниць по всьому світу), деякі виробники, такі як Renault, вже пообіцяли перейти на повністю електричну технологію в найближче десятиліття.

Тим не менш, попри плани розробки нових електромобілів, у BMW ще минулого року повідомляли, що не відмовляться від двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ).

Нові ДВЗ від BMW

BMW i4

Нещодавно директор з розвитку BMW Френк Вебер підтвердив в інтерв’ю Auto Motor und Sport, що виробник «працює над новим поколінням двигунів: бензиновими, дизельними, шестициліндровими, восьмициліндровими».

При цьому, для ефективного зменшення викиди CO2 планується створити «найсучасніший двигун внутрішнього згоряння» на кілька років. Для цього заводи виробника будуть технологічно підготовлені до майбутніх стандартів викидів.

«Використовуючи лише шестициліндровий двигун, ми скорочуємо викиди CO2 більш масово, ніж коли-небудь було зі зміною покоління», – додав Вебер. Він також зазначив, що законодавство щодо викидів стає стандартизованим у всьому світі, що безумовно допоможе BMW.

«Аби узгодити вимоги до викидів, з одного боку, і вимоги до продуктивності, з іншого, ми розглянули весь цикл та знайшли там багатообіцяючий підхід», – сказав Вебер.

Вебер заявив, що нові двигуни будуть абсолютно іншими: будуть запропоновані нові технології в головці циліндрів для підвищення ефективності. Він вважає, що загальне скорочення викидів CO2 має «вирішальне значення в боротьбі зі зміною клімату», незалежно від того, електричний це двигун або двигун внутрішнього згоряння.

При цьому, керівник BMW зазначив, що зважатимуть як на вимоги клієнта, так й  загальну мету зі скорочення викидів.

Минулого року марка представила найпотужніший кросовер XM, а також презентувала електромобіль i Vision Circular із вторсировини.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest