BMW X5 нового покоління «представили» на рендері

Автор: Редакція | 05 Гру, 2021
BMW X5

Нове покоління BMW X5 все ще далеке від презентації, але новий Concept XM може надихнути дизайнерів.

Представлене у 2018 році четверте покоління BMW X5 (G05) досі виглядає актуальним й тому про його наступника відомо дуже мало.

Тим не меш, видання Carbuzz вирішило зробити спробу в зображенні нового «Біммера» на основі стилю доволі суперечливого Concept XM, який був презентований нещодавно.

За задумом дизайнерів BMW, новий концепт показує, як приблизно виглядатимуть всі майбутні машини BMW M.

Справа у пропорціях

BMW X5
Рендер нового BMW X5. Фото: Carbuzz

У свою чергу видання Carbuzz вирішило не просто скопіювати деталі XM, а поєднати та адаптувати їх до традиційного профілю X5, що дало можливість пом’якшити трохи суперечливий стиль концепту.

Зокрема, на рендері X5 була використана набагато менша версія восьмикутної решітки радіатора, збільшений розмір маленьких фар від XM та зменшені деякі деталі на нижньому бампері. Капот отримав невеликі горби, а передні стійки затемнили.

Уздовж боків консервативні лінії X5 були замінені на профілі XM, які піднімаються від передньої до задньої частини кузова. А колісні арки зроблені темними та квадратними.
Ззаду, були використані трапецієподібні вихлипні труби XM, але їхнє подвійне розташування змінено на користь однієї з кожного боку.

Тонкі задні ліхтарі модифікованого X5 залишились, а подвійні логотипи BMW із заднього вікна XM (як відсилання до легендарної M1) видалені.

Загалом, на думку авторів рендера, в дизайні XM є кілька цікавих індивідуальних ідей. Проте їх просто безладно згуртували разом.

Наступне покоління X5 можливо й не виглядатиме так, але зображений дизайн все ж має право на життя. Тим більше, що потужний зовнішній вигляд у майбутньому може бути посилений 750-сильним плагін-гібридним силовим агрегатом від XM.

До речі, в червні прототип рестайлінгового BMW X5 M «спіймали» під час виробничих тестів, а у серпні BMW представила версію iX5 Hydrogen із паливними елементами.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest