BMW зупинить виробництво половини трансмісій до 2025 року

Автор: Редакція | 14 Тра, 2021
BMW iX3 2020 року

Німецька марка BMW планує припинити випуск половини варіантів трансмісій до 2025 року.

BMW дотримується обіцянки щодо меншої та ефективнішої лінійки – й тепер у неї визначений кінцевий термін. Вперше оголошене минулого року, BMW Group, до складу якої входять Mini та Rolls-Royce, підтвердила скорочення варіантів трансмісій на 50 відсотків. Тепер німецька марка повідомила часові межі.
Ось що сказано в прес-релізі:

«Ми зменшуємо складність, зменшуючи кількість варіантів трансмісій – зберігаючи лише ті, на які є реальний попит: Близько половини поточних варіантів трансмісій більше не будуть пропонуватися до 2025 року».

Що це означає?

BMW iX3 2020 року

Можна очікувати, що BMW проаналізує свій поточний ряд варіантів трансмісії. Лише після цього відбудеться зупинка виробництва.

Наприклад, популярний BMW X3 має чотири варіанти трансмісії, включаючи повністю електричний iX3, виробництво якого розпочато у Китаї. Відповідно до нової заяви, можна очікувати, що автовиробник вимірюватиме попит на кожен із цих варіантів трансмісії, залишаючи ті, що мають фактичний попит.

Коротше кажучи, якщо світ віддає перевагу повністю електричним BMW перед звичайними, то нехай буде так. Звичайно, рішення визначатимуть цифри, але можна очікувати більших змін у лінійці BMW протягом декількох років.
Зайве говорити, що цей крок відповідає прагненню BMW розширити електрифікацію в рамках своєї лінійки. Німецька марка повідомляє, що 2020 рік дав її електромобілям справжній поштовх. Продажі повністю електричних автомобілів зросли на 13 відсотків, тоді як підключені гібриди зросли на 40 відсотків – сукупний приріст на третину порівняно з 2019 роком.

Знову ж таки, BMW не забуває про свої високопотужні моделі та повідомляє, що підрозділ BMW M мав свій найкращий рік у 2020-му. Крім того, раніше був підтверджений гібрид BMW M, а повністю електрична M-модель надійде найближчими роками.

Минулого місяця BMW також пообіцяла створити твердотілий акумулятор до 2025 року, а також оголосила про старт продажів кросовера iX в Україні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW iX3 2020 року:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментарBMW зупинить виробництво половини трансмісій
Чому BMW скорочує кількість трансмісій?

BMW прагне сконцентруватися на електрифікації

Які моделі BMW можуть постраждати?

Скорочення трансмісій будуть обиратися за попитом

Коли очікувати скорочення в BMW?

BMW планує скорочувати трансмісії до 2025 року

Чи вилине це на потужні М-версії?

BMW планує розширити М-версії гібридними та електричними моделями
Pin It on Pinterest