GM відкликає всі Chevrolet Bolt через ризик пожежі

Автор: Редакція | 21 Сер, 2021
Chevrolet Bolt 2022 року

Компанія General Motors замінить акумуляторні батареї в кожному електрокарі Chevrolet Bolt, який був побудований, і цей крок коштуватиме автовиробнику загалом понад 1 мільярд доларів.

GM оголосила про розширення попереднього відкликання Chevrolet Bolt через потенційний ризик пожежі. Розширення тепер включає моделі 2020-2022 років, а також деякі моделі 2019 року, які раніше не охоплювалися. Кросовер Bolt EUV також є частиною відкликання.
За словами GM, проблема випливає з двох виробничих дефектів акумуляторів, поставлених LG із заводів компанії в Південній Кореї. Ці дефекти можуть призвести до пожежі, хоча GM зазначає, що такі випадки рідкість.

Видання Automotive News повідомило про щонайменше дев’ять підтверджених пожеж, які сталися внаслідок дефекту. Розширення відкликання додає до переліку 73 018 автомобілів.

Скільки вже разів відкликали?

Chevrolet Bolt EUV 2022 року

Перший відклик електрокара Bolt стався у листопаді 2020 року, охоплюючи всі моделі 2017-2018 років та деякі моделі 2019 року. У відкликанні зазначалось про потенційний ризик пожежі для автомобілів, заряджених на повну або майже повну потужність.

Тимчасовим рішенням тоді було оновлення програмного забезпечення, яке обмежувало зарядну ємність електрокара до 90 відсотків, тоді як причину далі досліджували.

Друге відкликання у липні 2021 р. принесло поради власникам Bolt не вичерпувати свій заряд менше 70 мильного радіусу дії та паркуватися на вулиці. Ці тимчасові заходи також рекомендуються для нового відкликання GM.
Наразі GM не має часових рамок, коли будуть доступні модулі для заміни, а саме відкликання є добровільним.

До речі, в Україні теж останнім часом помічена невелика кількість Chevrolet Bolt, а отже їхнім власникам варто прислухатись до вищезазначених рекомендацій виробника.

Також можна додати, що проблема з пожежами електрокарів не нова, адже минулого року Hyundai відкликав 77000 електричних кросоверів Kona через небезпеку пожежі, а в Китаї на зарядній станції кілька електрокарів згоріли.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Chevrolet Bolt 2022 року:
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest