Chevrolet презентував хардкорний Corvette Z06

Автор: Редакція | 26 Жов, 2021
Chevrolet Corvette Z06 2023 року

Американський бренд Chevrolet продемонстрував спеціальну й потужну версію Corvette Z06.

Легендарний Chevrolet Corvette отримав нове покоління влітку 2019 року й тоді спорткар з індексом C8 став першим середньомоторним представником сімейства. І хоча знайшлись деякі невдоволені зміною філософії марки, характеристики говорили за себе: базовий Stingray з 502-сильним 6,2-літровим V8 розганявся до 60 миль на годину (96 км/год) менш ніж за три секунди.

Тепер фанати Vette отримали й модифікацію C8 – Chevrolet Corvette Z06 представлений офіційно.
Про двигун

Chevrolet Corvette Z06 2023 року

Під капотом ховається 5,5-літрова безнаддувна «вісімка» з алюмінієвим блоком, запозичена у «бойового» Corvette C8.R. Проте фактична віддача навіть перевершила очікування: інженери забезпечили двигун 670 силами та 623 Нм. А тепер запевняють, що це найпотужніший атмосферний V8 із усіх, що бачили серійні автомобілі.

Й хоча динамічні характеристики новинки досі не розкриті, проте відомо, що двигун крутиться до 8600 об/хв (при цьому пік потужності припадає на 8400 об/хв, а крутного моменту – на 6300 об/хв).

Також, аби хардкорна версія відрізнялась від дорожніх «Корветів», створена нова випускна система. На відміну від базових Vette, патрубки Z06 не рознесені по краях бампера, а згруповані по центру.
Екстер’єр

Chevrolet Corvette Z06 2023 року

Візуально Z06 відрізняють збільшені бічні повітрозабірники, спліттер під переднім бампером і злегка видозмінений спойлер. Також можна отримати аеродинамічний пакет, що включає додаткові закрилки по кутах переднього бампера та значне вуглепластикове антикрило.

При замовленні пакету Z07 Perfomance електронно-керовані стійки Magnetic Ride 4.0 подарують пілотові парочку налаштувань. Бонусом є надчіпкі шини Michelin Pilot Sport Cup 2 R ZP, спеціально зроблені для треку. До речі, їх можна взути на опціональні карбонові колісні диски. Вони на 18,5 кг легші за звичайні.

Зупиняти Vette Z06 покликані шестипоршневі гальмівні механізми Brembo. Причому задні ротори тут більші за передні – 15 дюймів (38,1 см) проти 14 дюймів (37 см) відповідно. А якщо цього мало, то можна проапгрейдити до карбон-кераміки з 40-сантиметровими «млинцями» по колу (на фото вище).
Про розгін

Chevrolet Corvette Z06 2023 року

Наскільки швидко поїде Corvette Z06 поки можна тільки здогадуватися. Однак, враховуючи зростання потужності у порівнянні з «Стінгреєм», переглянуті передавальні числа 8-ступінчастого преселективного робота, можна припустити: з першою сотнею Z06 може впоратися приблизно за 2,5 секунди. А це вже територія гіперкарів.

Якщо все піде за планом, виробництво Corvette Z06 стартує влітку 2022 року. І приблизно тоді ж оголосять ціни.

До речі, минулого року Chevrolet «пообіцяв» для Corvette повністю електричну версію, але також повідомлялось, що новий Corvette розчарував власників якістю салону.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Chevrolet Corvette Z06 2023 року:
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest