Citroen готує конкурента Dacia Spring

Автор: Роман Галімон | 30 Чер, 2021
Citroen C3 2022 року

Французька марка Citroen планує представити електричний автомобіль, який стане конкурентом для бюджетного електрокросовера Dacia Spring.

За повідомленнями кількох медіа незабаром Citroen представить одразу кілька нових моделей, серед яких буде перша розроблена спеціально для Індії. При чому це буде новий Citroen C3 2022 року.
Хоча, окрім назви, індійська версія не буде нічим пов’язана з моделлю, яка продається в Європі та яку Motorcar нещодавно тестував. Фактично, планується створення компактного кросовера з доступною ціною та, найголовніше, електричного.

Конкурент для Dacia Spring

Citroen C3 2022 року
Прототип Citroen C3. Фото: Motor.es

Автомобіль вже отримав внутрішній код «eCC21» та відіграватиме провідну роль в індійській лінійці Citroen. За деякими припущеннями, новинка навіть може отримати назву Citroen ë-C3, аби потім надійти у глобальні продажі.

Проте найголовнішим чинником успіху буде ціна. Очікується, що модель все ще матиме версію з двигуном внутрішнього згоряння, яка коштуватиме трохи менше 10 000 євро, а електрична альтернатива повинна боротися із найдешевшими електромобілями, як Dacia Spring.

Цікаво, що при цьому електрокар від Citroen матиме довжину до 4 метрів, в той час як аналог від Dacia має 3,7 метра. Тобто на практиці, машини будуть у двох різних класах.
Дизайн та дата дебюту

Citroen C3 2022 року
Прототип Citroen C3. Фото: Motor.es

Очікується, що зовнішній дизайн електричної версії відрізнятиметься від моделі з ДВЗ завдяки різним деталям та характерним особливостям, які дозволять йому підвищити свій статус електромобіля.

Новинка також отримає платформу e-CMP від концерну Stellantis, що певною мірою дозволить регулювати витрати. Виробництво обох версій розпочнеться на заводі в місті Тіруваллурі (Індія).
Й поки технічні характеристики невідомі, автомобіль вже кілька разів потрапляв в об’єктиви фотошпигунів (галерея нижче). Індійські видання припускають, що як мінімум пробіг електромоделі становитиме 200 км на одній зарядці. Звісно, ємність акумулятора теж буде помірною, аби ціна новинки була бюджетною.

Дебют паливної версії має відбутись у вересні 2021 року, а електрична може з’явитись протягом 2022 року.

До речі, раніше Citroen створив для китайського ринку крос-седан C3L Cross, а минулого року хетчбеку C3 оновили дизайн та технології.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Citroen C3 2022 року:
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest