Citroen анонсував появу електричного кросовера C4

Автор: Роман Галімон | 14 Чер, 2020
CITROEN логотип

Французький автовиробник Citroen запустив кампанію з презентації повністю електричного кросовера e-C4, який стане наступником для попереднього покоління хетчбека C4 Cactus.

Нещодавно генеральний директор Citroen Вінсент Кобі розповів, що неординарний хетбек Citroen C4 Cactus перевтілиться у компактний кросовер, адже марка хоче перевести С4 в інший сегмент.
Тепер вже анонсовано, що повністю електричний e-C4 з’явиться 30 червня.

Електрична версія C4 вже неодноразово була помічена на тестах й, за припущеннями, буде побудована на подовженій версії платформи CMP, на якій також базуються повністю електричні Peugeot e-208 та e-2008.

Проте, швидше за все, С4 матиме й версії зі звичайними моторами, які будуть презентовані пізніше.

Як й аналоги у Peugeot, e-C4 може отримати акумуляторну батарею ємністю 50 кВт-год, якої має вистачити близько на 305 км без зарядки. Проте цю ж платформу також можна оснастити 1,5-літровим дизельним двигуном та 1,2-літровим трициліндровим турбомотором.
Крім того, наступнику «Кактуса» точно пророкують появу всіх сучасних технологій всередині машини, включаючи новий дизайн дисплеїв та нові системи безпеки з новими безпілотними технологіями від PSA.

Взимку Citroen оновив дизайн та технології хетчбеку C3, а до 2025 року Citroën запланував «електрифікувати» всі моделі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея з можливим виглядом Citroen C4:
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest