Dacia Logan MCV перетворилась на Lada Largus

Автор: Редакція | 06 Бер, 2021
Dacia Logan MCV Stepway

Знята з виробництва Dacia Logan MCV отримала «реінкарнацію» в оновленій Lada Largus модельного 2021 року.

Після того, як французька Група Renault оголосила про «Ренолюцію» стало відомо, що у майбутньому румунську марку Dacia та російську Lada об’єднають в один підрозділ.
Причини для цього доволі прості: уніфікація моделей та платформ. Найближчими роками на виробних лініях мають з’явитися 7 новинок на платформі CMF-B. Dacia побудує 3 нових моделі, а Lada слідом випустить 4 новинки.

Зрозуміло, що це будуть однакові моделі, лише адаптовані для місцевого ринку.

План лінійки Dacia 2025 року
План Групи Renault на модельний ряд Dacia та Lada

 

Гарним прикладом може бути ситуація з Dacia Logan MCV, яка вже знята з виробництва, але ще продовжить жити щонайменше п’ять років у вигляді оновленої Lada Largus.
Минулого місяця оновлений «Ларгус» вже пішов у виробництво, а продажі стартували у березні 2021 року. Враховуючи, що деякі моделі АвтоВАЗу постачають й на ринок України після великовузлового збирання на ЗАЗ, то Lada Largus може з’явитися й в нашій країні.

Відомо, що минулого року Lada офіційно почала продавати вироблені на ЗАЗ моделі, серед яких є й дорестайлинговий «Ларгус».

До речі, нещодавно Motorcar писав про недоліки моделі Lada Granta, а також можна дізнатись й про скарги власників на седан Dacia Logan.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Lada Largus та Dacia Logan MCV:
Фотограф: Lada
Фотограф: Lada
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest