Електрокросовер Dacia «засвітився» на патентних зображеннях

Автор: Редакція | 14 Лип, 2020
Dacia Spring (патентні фото)

Перший електричний кросовер Dacia Spring зобразили на патентних зображеннях, які потрапили у мережу.

На початку цього року Dacia презентувала бюджетний електрокросовер Spring, який має надійти в продаж вже у 2021 році. На той момент, були опубліковані лише фотографії концепту, що згодом повинен перерости у виробничу версію.
Технологічно Dacia Spring має запозичити зовнішній вигляд та інновації у презентованого минулого року серійного електрокросовера Renault City K-ZE, який зараз збирається на спільному китайському підприємстві компанії в Китаї.

Dacia Spring (патентні фото)
Dacia Spring (патентні фото) від Motor.es

Проте, як це часто буває, аби запатентувати екстер’єр новинки зображення автомобіля часто надають державним органам, але світлини звідти й просочуються в мережу.
Отже на світлинах видно кінцеву конструкцію електрокросовера, яка збереже багато збігів із відповідною моделлю Renault. Єдина велика зміна полягає в новій радіаторній решітці, що виконана в стилі Dacia та з відповідним логотипом. Окрім того, новинка отримає інший задній бампер.

Dacia Spring (шпигунські фото)
Dacia Spring (шпигунські фото)

Цікаво, що електрокросовер Dacia Spring також потрапив під об’єктиви фотошпигунів під час тестів у Румунії, де прототип «спіймали» на зарядці.

За припущеннями, перший електрокар Dacia отримає акумулятор ємністю 26,8 кВт-год, який живитиме двигун потужністю 33 кВт (45 к.с.). При цьому автомобіль має проїжджати до 250 км без зарядки, що робить його гарним транспортним засобом у місті.
Група Renault вже підтвердила, що старт продажів Dacia Spring в Європі відбудеться у 2021 році. Однак дебют виробничої версії запланований на кінець цього року.

Раніше стало відомо, що кросовер Dacia Duster отримав двопаливний двигун, а Dacia Lodgy перетворять на семимісний кросовер.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Dacia Spring (патентні та шпигунські фото):
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest