Daimler вирішив продати завод Smart у Франції

Автор: Редакція | 04 Лип, 2020

Німецький концерн Daimler збирається продати свій завод у французькомовному місті Амбак, адже в компанії триває масштабна реструктуризація.

Компанія Daimler, яка володіє брендами Mercedes-Benz та Smart, використовувала завод у Амбак для виробництва електричних двигунів та ДВЗ для двомісних автомобілів Smart, а таких автомобілів у 2017 році було зібрано понад 80 000.
Проте зараз компанія змушена йти на різкі кроки й цей, зокрема, став наслідком негативного балансу в 500 мільйонів євро, який виник у другому кварталі 2020 року на фоні коронавірусної кризи.

«Вплив пандемії Covid-19 на економіку створює нові умови, – заявив генеральний директор компанії Daimler Ола Калленіус. – У цьому контексті ми оптимізуємо нашу глобальну виробничу мережу».

Ще минулого року стало відомо, що виробництво Smart переїде до Китаю після того, як Daimler вирішив будувати наступне покоління тепер лише електромобілів Smart на спільному підприємстві з Geely.
Проте продати завод у Амбаку буде важко, адже зараз весь автопром стикнувся із кризою перевиробництва та невеликого попиту на нові автомобілі в Європі.

Зазначений завод відкрився в 1997 році і має близько 1600 працівників. У 2018 році Daimler заявив, що інвестує 500 мільйонів євро у виробництво компактного електричного автомобіля для нового електричного підрозділу Mercedes EQ та електричної версії Smart ForTwo.
Крім того, генеральний директор компанії Daimler Олла Калленіус попередив, що в подальшому варто чекати й на інші зміни й зокрема різке зниження зарплат для 10 000 посад.

Нещодавно Mercedes-AMG представив оновлені седан та універсал E 63, а до цього Mercedes оновив купе й кабріолет E-класу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Automotive News

Галерея Моделі Smart 2020 року:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest