800-сильний Dodge Challenger врізався у Tesla при спробі обгону

Автор: Редакція | 15 Лют, 2021
Dodge Challenger аварія Tesla

Майже 800-сильний спорткар Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye не зміг уникнути зіткнення з електрокаром Tesla.

Пристрій TeslaCams продовжує розкривати інциденти на дорогах, чим допомагає з’ясовувати винуватців у ДТП. Нещодавно Motorcar вже писав про аварію Dodge Challenger, який намагався випередити електрокар Tesla, й тепер знову автомобілі цих виробників потрапили в аварію.
Вочевидь, що спорткар й цього разу намагався продемонструвати свою швидкість й обігнати білий седан Lexus, проте «на заваді» маневру стала «Тесла», що зупинилась у повільній смузі позаду інших машин на світлофорі.

За припущеннями, Dodge Challenger був у комплектації SRT Hellcat Redeye, що видає 797 к.с., а враховуючи жовті захисні кожухи переднього сплітера (призначені для доставки машини), власник лише нещодавно його отримав.

Проте приборкати спорткар не вдалось й машини отримали серйозні пошкодження.

Кількість учасників аварії могло бути ще більшим, якби Tesla не загальмувала різко одразу після удару. Як видно з іншого твіту, фронтальна камера електрокара показала, що машину лише трохи потрусило, але в цілому електрокар впорався з ударом добре.

Про вартість відновлення на обох машинах не повідомляється. Швидше за все, цим займуться страхові компанії. Пізніше у повідомленнях під твітом власник Tesla додав, що на електрокарі вибите заднє праве колесо.

Раніше Motorcar писав, як пікап Ford злетів у повітря «на очах» у Tesla, а інший американський електрокар зафіксував, як Subaru вибила його з дороги.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest