Дизайнер McLaren створив приголомшливу Mazda RX-9

Автор: Роман Галімон | 23 Чер, 2020
Mazda RX

Відомий дизайнер Жоао Діас запропонував дуже цікавий дизайн для японського суперкара Mazda RX-9, який ніяк не з’явиться на світ.

В той час як Mazda взяла паузу, начебто, для підготовки нової моделі, якою може стати люксовий седан, що боротиметься з преміальними брендами, фанати марки все ще чекають на появу спортивного купе RX-9.
Сама Mazda ще у 2015 року представила проект RX-Vision, який неодноразово був названий натхненням для багатьох інших моделей.

Проте серед новинок компанії за останній час з’явились лише кросовер CX-30 та перший повністю електричний автомобіль MX-30.

Минулого року Mazda натякнула на швидку появу спорткара, але як виявилось на початку 2020 року йшлося лише про віртуальний спортивний автомобіль Mazda RX-Vision GT3 Concept для популярного симулятора Gran Turismo Sport на Play Station.
Про створення спортивного купе Mazda RX-9 з роторним двигуном поки не йдеться.

Мабуть, аби підкинути чуток у розмови про необхідність появи RX-9, Діас вирішив запропонувати свою версію спортивного автомобіля. Дизайнер співпрацює із компанією McLaren з 2016 року й розробляв екстер’єр для спеціальних комплектацій Elva.

У своєму повідомленні в Instagram, Діас показав можливий вигляд спорткара Mazda, а також написав: «Світ потребує більше червоних Mazda».

Проте надії на відродження роторного двигуна Mazda все ж є , нещодавно запатентувала гібридну роторну установку.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Mazda RX-Vision:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф:
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest