Електрокари отримали акумулятор із зарядкою за 5 хвилин

Автор: Редакція | 20 Січ, 2021
Акумулятор StoreDot із зарядкою в п'ять хвилин

Ізраїльська компанія StoreDot Ltd. розробила перший акумулятор для електромобілів, який можна зарядити лише за п’ять хвилин.

Зразки літій-іонного акумулятора вже виготовлено стратегічним партнером StoreDot у Китаї, Eve Energy Co., та протестовані на двоколісному скутері.
Розробник стверджує, що батареї швидкого заряджання зможуть подолати загальні занепокоєння щодо електромобілів, які перешкоджають їхньому розповсюдженню – час зарядки та пробіг на одній зарядці.

Однак акумулятори швидкого заряджання все ще можуть бути недосяжними протягом багатьох років за наявності існуючої інфраструктури зарядки.

StoreDot прагне перейти до масового виробництва у 2025 році, якщо зможе знайти правильних стратегічних партнерів. Як заявив генеральний директор компанії Дорон Майерсдорф, після того, як хімічна сторона доведена, тепер для швидкої зарядки потрібна відповідна інфраструктура.

«Це не лише лабораторний експеримент, це масштабний продукт масового виробництва, який є масштабованим, – сказав Мерсдорф. – Ми справді зосередилися на тому, де знаходиться святий Грааль – п’ятихвилинна зарядка електромобілів».

Майерсдорф заявив, що компанія має тисячі зразків, якими може поділитися з потенційними партнерами, такими як виробники акумуляторів першого рівня та виробники електромобілів.
«Це є величезним позитивом для галузі, що робить швидкі зарядки зручнішими та зменшує величезний бар’єр для заправки, – сказав Девід Ватсон, генеральний директор компанії з зарядки електромобілів Ohme Technologies UK Ltd. – Але ці переваги займуть деякий час для становлення на конвеєр».

StoreDot була обрана виданням Bloomberg як одна із 10 найбільших компаній 2020 року, яка очолює перехід до автомобілів з нейтральними викидами. Компанія BP Plc інвестувала в проект 20 мільйонів доларів у 2018 році та зібрала 60 мільйонів доларів від компаній, включаючи Daimler AG, у 2017 році.

До речі, минулого року електричний кросовер Hyundai Kona проїхав 1026 км без підзарядки, а виробник Lucid заявив про 800 км для електрокара Air, який пізніше побила Tesla з версією Model S Plaid та кілометражем 837 км.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело:  Bloomberg 

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest