Ferrari презентувала ретроспективний суперкар Daytona SP3

Автор: Редакція | 21 Лис, 2021
Ferrari Daytona SP3

Італійська марка Ferrari показала третій суперкар із серії Icona – ретроспективний суперкар Daytona SP3 з атмосферним двигуном V12.

На гоночному фестивалі Ferrari Finali Mondiali дебютував обіцяний на початку місяця суперкар серії Icona – вже третій (після спідстерів Monza SP1 та Monza SP2) за рахунком.

Спочатку прем’єру машини планували провести лише 2022-го, проте тепер спішно перенесли на листопад. Мабуть, в компанії вирішили просто показати вже готову модель й зосередитись на розробці нових.

Натхнення від «Дайтони»

Ferrari Daytona SP3

Назва моделі походить від знакової для Маранелло події – марафону «24 години Дайтони» 1967 року. У тому заїзді машини Скудерії окупували весь п’єдестал.

Дизайн нової «Ікони» створювався з огляду на спортпрототипи родом із шістдесятих – моделі 330 P4, 350 Can-Am та 512 S. Звідси й панорамне вітрове скло, і дзеркала заднього виду на підкреслено виразних крилах.

Під капотом

Ferrari Daytona SP3

Офіційного підтвердження чуток про те, що в основу «Дайтон» ліг лімітований родстер LaFerrari Aperta не сталося.

Напевно відомо лише, що серцем «Ікони» став доопрацьований та адаптований під середньомоторне компонування 6,5-літровий V12 від моделі 812 Competizione. Видаючи 840 к.с. і 697 Нм, він забезпечив собі титул найпотужнішого ДВЗ, коли-небудь створеного Ferrari. Мотору асистує семиступеневий робот із двома зчепленнями.
Крім іншого, в Маранелло пишаються аеродинамічною ефективністю. Незважаючи на те, що тут немає жодного активного елемента, Daytona SP3 отримує основну притискну силу від подвійного дифузора. Це рішення взято із Формули 1 зразка 2009 року.

Формульні технології використані й у шасі та кузові «Дайтони»: застосування композитних матеріалів забезпечило жорсткість та споряджену масу 1485 кг. Таким чином, на тонну припадає 565 к.с. Все це дозволяє машині долати першу «сотню» за 2,85 секунд, а другу набирати за 7,4 секунд.

До речі, у червні Ferrari представила 830-сильний гібрид 296 GTB, а також анонсувала появу першого електрокара у 2025 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ferrari Daytona SP3:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest