Перший електрокар Ferrari з’явиться у 2025 році

Автор: Роман Галімон | 16 Кві, 2021
Ferrari SF90 Stradale

Раніше італійський виробник Ferrari заявляв, що електрокар планується після 2025 року.

У Маранелло справи рухаються швидко, адже Ferrari ще більше наблизилась до дебюту свого першого повністю електричного автомобіля. Раніше компанія заявляла, що електрокар буде готовий тільки після 2025 року, але тепер все змінилось. За даними Automotive News Europe, головний бос Ferrari Джон Елкан сказав акціонерам, що перший електромобіль компанії дебютує у 2025 році.
Багато що змінилося в автомобільній промисловості з тих пір, як наприкінці 2019 року Ferrari заявила, що її перший електрокар з’явиться десь після середини десятиліття.

Останні кілька років все більше і більше виробників автомобілів вкладають значні кошти в електромобілі – від Ford до Mercedes. Ці інвестиції зменшують витрати та покращують показники електромобілів, хоча ще далеко до появи електричного Ferrari на ринку. Тим більше, Ferrari довгий час висловлювала занепокоєння з приводу обмежень технологій батареї та тривалості підзарядки.

Тим менш, компанія на початку 2020 року подала заявку на патенти обмеженої кількості деталей першого електромобіля, що вже демонструє наміри виробника.
Було подано патент на чотиримоторний, повнопривідний середньомоторний автомобіль, здатний підтримувати як повністю електричний привід, так й гібридний. Поки це не є щось конкретне, хоча показує прагнення Ferrari думати про майбутнє.

Гібриди також зіграють свою роль у майбутньому компанії, оскільки автовиробник у 2019 році заявив про прагнення зробити 60 відсотків своїх автомобілів, проданих до 2022 року, гібридами.

У 2019 році Ferrari запустила свій перший гібрид SF90 Stradale, який став найпотужнішим дорожнім автомобілем компанії за всю історію. Виробник поєднав 4,0-літровий V8 з трьома електродвигунами, що дало на виході 986 кінських сил (753 кіловати) з розгоном до сотні за 2,5 секунди, пропонуючи при цьому 24 км повністю електричного кілометражу.
Це лише перший крок автовиробника, адже далі планується повністю електричний автомобіль. Проте до 2025 року, Ferrari має презентувати ще три нові моделі, й частина з них з’явиться найближчими місяцями. Цікаво буде дізнатися, наскільки електрифікованими вони будуть.

Наприкінці минулого року Ferrari показала 1000-сильний SF90 Spider із «надшвидким» дахом, а раніше оновлений Ferrari Portofino отримав нову зовнішність та мотор.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ferrari SF90 Stradale:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest