Ferrari створила рідкісний суперкар із V12

Автор: Редакція | 26 Вер, 2020
Ferrari Omologata 2021 року

Італійська компанія Ferrari побудувала лише один екземпляр суперкара Omologata, який створювався майже два роки для анонімного клієнта.

Підрозділ спеціальних проектів Ferrari продовжує пропонувати своїм клієнтам унікальні суперкари. Черговою моделлю, створеною за програмою One-Off, виявилася Omologata – купе на базі серійного 812 Superfast.
Кузов суперкара повністю переробили, залишивши від донора тільки фари з вітровим склом. Заднього скла зовсім немає – замість нього встановлена глуха панель із прорізами. В цілому дизайн екстер’єру відсилає до моделей шістдесятих років минулого століття.

Проте у лівреї можна побачити цифру «7», яка може означати гоночний номер Кімі Райкконена, останнього пілота Ф1, котрий приніс Скудерії титул в цьому чемпіонаті.

У салоні змін менше, й по суті вони зводяться до персоналізації: обробка крісел виконана з синьої шкіри й матеріалу Jeans Aunde, стандартні сріблясті акценти замінені чорними.
Мотор, судячи з усього, не змінювали – тобто це 6,5-літровий 800-сильний V12, що поєднується з семиступеневим роботом. Ціна традиційно не розголошується, але вона явно в кілька разів вища за серійний 812 Superfast, який коштує від 340 тисяч доларів.

Нещодавно Ferrari оновила спортивний кабріолет Portofino, а також стало відомо про зупинку виробництва GTC4Lusso.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ferrari Omologata 2021 року:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest