Ford анонсував відродження трекового Mustang Mach 1

Автор: Редакція | 30 Тра, 2020
Ford Mustang Mach 1 2021

Американський виробник Ford підтвердив підготовку нової трекової модифікації спорткара Mustang із двигуном V8, який має з’явитись вже цього року.

Автовиробник збирається відновити не просто трекову модифікацію, а версію Mach 1 відому ще з минулого часів золотої ери маслкарів.
Інформація виходить безпосередньо від виробника, який й поділився знімками з випробувань прототипу. На фотографіях можна побачити частково замасковані передню частину й корму купе, а також колісні диски з потужними гальмами Brembo з червоними супортами.

Раніше Mach 1 займав проміжне положення між молодшими Ford Mustang і «зарядженими» моделями від Shelby. Такі модифікації випускалися в 1969-1978 роках (перше і друге покоління). У нинішньому тисячолітті культовий логотип вже повертали, але зовсім ненадовго – на період 2003-2004 років.
Цікаво, що в актуальній лінійці «Фордів» назву Mach закріплено за зовсім іншим автомобілем – електричним кросовером Mustang Mach-E.

Поки Ford обмежився коротким прес-релізом без особливих технічних деталей, але обіцяє, що новий Mustang Mach 1 буде вірний ідеології оригінальної моделі.

Очікується, що будуть побудовані п’ятилітрові модифікації орієнтовані на трек, де будуть зроблені серйозні доопрацювання підвіски, кермового управління та потужності.
Тираж моделі обмежать, але яким числом – не повідомляється. Прем’єра відбудеться вже цьоріч: в США новинку продаватимуть як автомобіль 2021 модельного року.

Також нещодавно Ford представив нові комплектації кросовера Puma та спецверсію Ranger для Європи.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Mustang Mach 1 2021 року:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest