Оновлений Ford Focus знову «засвітився» на тестах

Автор: Редакція | 14 Кві, 2021
Ford Focus 2022 року

Хетчбек Ford Focus модельного 2022 року знову потрапив в об’єктиви фотошпигунів.

У лютому 2021 року оновлений Ford Focus вже з’являвся перед фотооб’єктивами, але вочевидь прототип «Фокуса» продовжує тестуватися в Швеції, користуючись перевагами низьких температур у Скандинавському регіоні.
Враховуючи замасковані місця, стає зрозумілим в яких саме частинах автомобіля Ford планує провести «рестайлінг».

Очікується, що у 2022 році модель отримає нові фари, оновлену решітку радіатора та бампер із новими лініями та чистішим зовнішнім виглядом.

У задній частині теж зміниться оптика, а також варто очікувати на оновлення заднього бампера.
Інтер’єр має змінитись найбільше завдяки ретельному перегляду матеріалів, новому сенсорному екрану на центральній консолі, разом з оновленою панеллю приладів, інформаційно-розважальною системою та новими помічниками водіння.

При цьому, Ford спростить кількість комплектації моделі через зменшення варіантів коробки передач та двигунів, залишаючи найбільш затребувані комбінації. При цьому має бути розширений діапазон гібридів із технологіями MHEV, що також означатиме адаптацію цієї легкої гібридизації до автоматичної коробки передач.

Оновлений Ford Focus буде представлений, як передбачається, у другій половині 2021 року, тож з’явиться на ринку до весни 2022 року разом із рештою кузовів та комплектацій.
Тим не менш, це може бути останнім поколінням Focus, оскільки його можуть замінити на новий електричний кросовер, розроблений на платформі MEB від групи Volkswagen. Проте вже відомо про відсутність планів на новий Focus RS.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Ford Focus 2022 року:
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest