Новий Ford Mondeo «засвітився» на виробничих тестах

Автор: Редакція | 01 Чер, 2021
Ford Fusion/Mondeo

Наступник седана Ford Mondeo з’явився на виробничих тестах в Європі, хоча марка поки не підтвердила назву та кузов моделі.

У березні цього року стало відомо, що Ford остаточно зупинить виробництво Mondeo у березні 2022 року, в той час як виробник вже припинив виробництво американської моделі Fusion,
Пізніше у квітні Ford представив нову модель Evos й тоді на Шанхайському автошоу 2021 року поспішно був зроблений висновок, що новинка замінить Fusion у Північній Америці та Mondeo в Європі. Однак менеджер із питань комунікацій Ford Майк Левін швидко повідомив у Twitter, що «Evos призначений лише для клієнтів у Китаї» й «наразі не планується пропонувати його в іншому місці».

Проте, тепер це знову виглядає не зовсім логічно.

Нові шпигунські фотографії з Німеччини показують випробування прототипу Ford у виробничому кузові. Автомобіль виглядає дуже схожим за профілем на Evos, а дизайн передньої частини відповідає зовнішньому вигляду автомобіля, який дебютував у Китаї. Однак у кузова є відмінності в центральній стійці, яка надає більш седан-подібну форму порівняно з Evos.

Прототип також виглядає трохи нижчим до землі за згадану модель для китайського ринку, натякаючи на потенційні зміни підвіски під кузовом. Він також виглядає дещо довшим, хоча це може бути лише візуальною ілюзією, враховуючи седаноподібний профіль тестового автомобіля ззаду.

Інші помітні особливості включають висувні дверні ручки та значну GPS-антену на даху. Ззаду добре видно вихлипні труби, що вказує на не повністю електричний транспортний засіб. Швидше за все, цей прототип оснащений плагін-гібридною силовою установкою, спільною з Escape/Kuga, хоча наразі це лише припущення.
Також, можна припустити, що Ford вирішив пограти словами, стверджуючі, що Evos не з’явиться в Європі. Тестовий зразок у Німеччині явно натякає, що автовиробник працює над версією Evos для інших ринків, й цей новий автомобіль може отримати іншу назву (можливо, Mondeo/Fusion).

Тобто фактично Ford буде правий, коли казатиме, що Evos не продаватиметься за межами Китаю.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Fusion/Mondeo:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest