Genesis вивела на тести конкурента Tesla Model Y

Автор: Редакція | 19 Сер, 2020
Genesis JW (шпигунські фото)

Преміум-бренд Genesis південнокорейського виробника Hyundai почав тести електричного кросовера під індексом JW.

Нещодавно в Європі був помічений прототип електричного кросовера, який стане серійним електромобілем марки Genesis. Видання Korean Car Blog стверджує, що це машина марки Genesis із кодовим заводським індексом JW.

Йдеться про відносно компактний електричний кросовер, який за розмірами буде близький до Tesla Model Y, а також до преміальних Jaguar I-Pace та до майбутніх Audi Q4 e-tron й нещодавно презентованого Cadillac Lyriq.
Бренд Genesis є преміальним в концерні Hyundai. Машина базуватиметься на платформі Hyundai e-GMP і стане покращеною версією кросовера Hyundai Ioniq 5. Обидва автомобілі, преміальний та доступніший, вийдуть на ринок в 2021 році.

Технічних особливостей поки не представлено, але Genesis JW вочевидь отримає повний привід та проїжджатиме до 500 км на одному заряді. За припущеннями, кросовер буде здатним отримувати 800-вольтний зарядний струм потужністю до 350 кВт, що дозволить заряджати батарею до 80% лише за 20 хвилин.
Genesis JW може стати не єдиним електрокаром корейського преміум-бренду. Компанія також готує електричні версії седана G80, який недавно змінив покоління, а також великого кросовера GV80, побудованого на тій же платформі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея Genesis JW (шпигунські фото):
Фотограф: Insideevs
Фотограф: Insideevs
Фотограф: Insideevs
Фотограф: Insideevs
Фотограф: Insideevs
Фотограф: Insideevs
Фотограф: Insideevs
Фотограф: Insideevs

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest