GM визнав відсутність робочого пікапа Hummer EV

Автор: Роман Галімон | 23 Жов, 2020
GMC Hummer EV 2022 року

Американський автовиробник General Motors визнав, що на даний момент не має справжньої й робочої версії електричного пікапа Hummer EV.

Презентація GMC Hummer EV мала відбутися ще у травні. Однак, як й багато інших подій, вона була відкладена на багато місяців через пандемію COVID-19. Коли це нарешті відбулось цього тижня, насправді прем’єра взагалі не стала «подією», й справжнього електричного пікапа не було.
Не було прямого ефіру, не було електричного пікапа, не говорили задіяні особи, нічого. Натомість GM відтворив 6-хвилинне відео про те, як Hummer EV долає важку місцевість. Відео закінчилося й все.

То що ж це було?

GMC Hummer EV 2022 року
GMC Hummer EV 2022 року

Виявляється, у GM ще немає робочого електричного пікапа Hummer. Він має шоукар, а також акумуляторну платформу, але, що стосується автомобіля, він не існує. Майте на увазі, GM планує випуск цього автомобіля лише за рік.

Тим часом головний інженер компанії Аль Оппенгайзер зізнався: «Цікаво, що у нас ще немає машини. Ми будуємо свою першу випробувальну машину під час цієї розмови. Транспортний засіб, який ви бачите на відео, – це наш шоукар».

Хоча це може бути шокуючим для деяких людей, така поведінка стає все більш поширеною. Стартапи та автовиробники демонструють майбутні автомобілі, не маючи власно розробленої машини. В даний час GM працює над партнерством із побудови електричного пікапа Nikola Badger, який теж був офіційно представлений лише на рендерах.
Старі добрі часи

GMC Hummer EV 2022 року
GMC Hummer EV 2022 року

Залежно від того, як ви на це дивитесь, це не зовсім відрізняється від часів концепт-карів на автосалонах. Шоукари привозили туди, аби створити «вау-ефект», але зазвичай вони не були робочими версіями.

Однак треба також зазначити, що зараз все відбувається теж набагато інакше, оскільки стартапи рекламують специфікації для цих автомобілів, беруть гроші за бронювання та поводяться з клієнтами так, ніби вони мають готові автомобілі, хоча іноді не мають навіть виробництва.

На захист GM варто сказати, що концерн має всі технології та вже готове рішення з акумуляторної архітектури. Отже, справа лише в тому, щоб надіти корпус Hummer зверху, так?
Знову, не зовсім так. Згадайте, скільки Volkswagen «намучився» зі своїм ID.3, виробництво якого почалось ще минулого року, але через баги у «софті», компанія почала постачати вже продані екземпляри лише літом цього року.

Проте все швидко змінюється й вимальовується досить цікава картина майбутнього. Якщо стартапи та автовиробники зможуть побудувати робочу платформу електромобіля, а потім за рекордний термін випустити на ній кілька нових автомобілів, це буде абсолютно новим напрямком для світового автомобілебудування.

Тим часом, залишається дочекатись, поки вийде справжній Hummer EV й покаже себе світові. Прокрутіть вниз та повідомте нам, що ви думаєте про це у розділі коментарів нижче.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея GMC Hummer EV 2022 року:
Фотограф: General Motors
Фотограф: General Motors
Фотограф: General Motors
Фотограф: General Motors
Фотограф: General Motors
Фотограф: General Motors
Фотограф: General Motors
Фотограф: General Motors
Фотограф: General Motors

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest