Новий Honda CR-V «засвітився» до прем’єри

Автор: Редакція | 14 Тра, 2022
Honda CR-V 2023 року

Нове покоління кросовера Honda CR-V з’явилось на патентних фотографіях й розкрило дизайн на зовнішність напередодні прем’єри.

Шосте покоління Honda CR-V вже неодноразово «світилось» на шпигунських фотографіях та неофіційних рендерах.

Проте тепер зовнішній вигляд нового кросовера потрапив в Мережу офіційно. Міністерство промисловості та інформатизації Китаю опублікувало інформацію про новинку до офіційної прем’єри.

Екстер’єр

Honda CR-V 2023 року

До речі, у лютому Honda CR-V з’являлась на неофіційних патентних ескізах й тепер можна стверджувати, що зовнішність позашляховика відповідає очікуванням.

Нова генерація отримала вужчі фари, нові бампери, більшу радіаторну решітку та бічні дзеркала, які розміщені інакше.

Більш того, на оприлюднених фото «засвітилось» одразу дві комплектації: п’ятимісний повнопривідний з 18-дюймовими колісними дисками та семимісний (без AWD) з 17-дюймовими колесами.

Технічні характеристики

Honda CR-V 2023 року

«Засвічений» Honda CR-V в першу чергу підготовлений для китайського ринку й буде вироблятись на спільному підприємстві Dongfeng Honda. Можливо, хоча малоймовірно, для європейського ринку будуть деякі зміни.

Проте розміри, швидше за все, залишаться такими, як вже оприлюднені: довжина – 4703 мм, ширина – 1866 мм, висота – 1690 мм, відстань між осями – 2700 мм. Як й припускалось раніше, машина стала дещо довшою, ширшою і вищою за попередню генерацію.

Кросовер, який матиме вагу в 1685 кг, отримає для Китаю 1,5-літровий 193-сильний турбований двигун, який поєднається з варіатором та розвиватиме максимальну швидкість в 188 км/год.

Для Європи, за припущеннями, має бути запропонована лише гібридна версія з технологією e:HEV, яка представлена на новому поколінні HR-V.

А ось для американського та японського ринків, швидше за все, будуть доступні комплектації зі «звичайним» та гібридним агрегатами.

Офіційна прем’єра нового кросовера Honda CR-V має відбутися найближчими місяцями.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Honda CR-V 2023 року:
Фотограф: Міністерство промисловості та інформатизації Китаю
Фотограф: Міністерство промисловості та інформатизації Китаю
Фотограф: Міністерство промисловості та інформатизації Китаю
Фотограф: Міністерство промисловості та інформатизації Китаю

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest