Honda «засвітила» повністю електричний HR-V

Автор: Редакція | 13 Жов, 2021
Honda HR-V електричний

Компактний кросовер Honda HR-V отримав повністю електричну версію для ринку Китаю.

На початку цього року японський автовиробник представив нове покоління Honda HR-V, але лише для внутрішнього ринку й під назвою Vezel. Та лише тепер модель дісталась до Європи, де продаватиметься виключно гібридна версія.
Тим часом, для китайського ринку у квітні Honda представила прототип електричного кросовера під назвою «Honda E:» й зараз перші зображення виробничої моделі були опубліковані Міністерством промисловості та інформаційних технологій Китаю (MIIT).

Через те, що для старту продажів у Китаї, автомобілі мають пройти процес омологації, то в деяких випадках зображення новинок публікуються на сайті MIIT до офіційного дебюту.

Ситуація парадоксальна, адже наразі електричний HR-V лише рекламується на регіональному веб-сайті Honda у Китаї, де ведеться зворотний відлік до місцевої прем’єри.
Варто відзначити, що кросовер продаватиметься у Піднебесній через два спільних підприємства, які також були створені відповідно до місцевого законодавства. Напряму жодний міжнародний автовиробник не продає свої автомобілі.

Що відомо про електричний Honda HR-V?

Honda E: 2021 року
Прототип Honda E: 2021 року

Вочевидь, новинка буде заснована на останньому поколінні кросовера HR-V, але виглядатиме дещо інакше, ніж звичайна гібридна модель.

Електрокросовер відрізняється закритою передньою решіткою з портом зарядки за логотипом Honda. А ззаду видно інші ліхтарі та напис «Honda» на всі задні двері замість значка.

Якщо вірити логотипу з правого боку задніх дверей, то СП Dongfeng Honda назвало свою модель «e:NS1».
Згідно з документацією, представленою на веб-сайті MIIT, Honda e:NS1 оснащена електродвигуном потужністю 201 к.с. (150 кіловат), що достатньо для максимальної швидкості 150 км/год.

Живлення відбувається від акумуляторної батареї ємністю 68,8 кВт-год, а сам автомобіль їздитиме на 18-дюймових колесах і важитиме 2147 кілограмів.

На даний час, електричний HR-V планується продавати лише в Китаї, а для ринків Європи та США, за припущеннями, буде створена окрема версія електрокросовера.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея електричного Honda HR-V:
Фотограф: Міністерство промисловості та інформаційних технологій (МІІТ)
Фотограф: Міністерство промисловості та інформаційних технологій (МІІТ)
Фотограф: Міністерство промисловості та інформаційних технологій (МІІТ)

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest