Honda теж розробляє новий субкомпактний кросовер

Автор: Редакція | 26 Лис, 2021
Honda кросовер 2023 року

Японська марка Honda розробляє новий субкомпактний кросовер, який конкуруватиме з Nissan Kicks та Toyota Yaris Cross.

Лінійка позашляховиків Honda в Європі складається з двох моделей. З одного боку, це бестселер Honda CR-V, який гарно продається в сегменті D, а з іншого боку, нещодавно оновлений HR-V, який знаходиться у сегменті C.

На фоні росту ринку позашляховиків, не дивно, що тепер японський виробник прагне збільшити свою лінійку кросоверів новими й цікавими моделями. Й до речі, про аналогічні плани нещодавно стало відомо й у Suzuki.

Конкуренція зростає

Honda HR-V 2022 року
Honda HR-V 2022 року

Знову ж таки за інформацією японських медіа, Honda готує до запуску новий компактний SUV, який конкуруватиме з Nissan Kicks. При цьому, міський кросовер також має бути в змозі боротися з Toyota Yaris Cross безпосередньо завдяки технології Honda e: HEV.

Отже пропозицій у сегменті B-SUV побільшає.

Нова модель Honda, назва якої поки невідома, стане також альтернативою моделі Jazz, відомої також на деяких ринках під назвою Fit. І хоча це поки не підтверджено, новинка може позиціонуватись і як заміна бюджетного кросовера Honda WR-V, що продається у Бразилії.

Плани на Європу

Honda CR-V Hybrid 2020 року

Незважаючи на те, що проект уже реалізується, залишається ще чимало невідомих й зокрема стосовно ринків, на які орієнтується новий кросовер Honda.

Хоча вважається само собою зрозумілим, що SUV продаватиметься в Японії, для потрапляння до Європи новинка має зробити ставку на електрифікацію. Й тут має допомогти вищезгадана технологія e: HEV, яка використовується в сучасних гібридах Honda.
З огляду на те, що на технічному рівні він буде пов’язаний з Jazz, гібридизація буде можливою. У цьому випадку під капотом з’явиться гібридна силова система (HEV) з 4-циліндровим бензиновим двигуном i-VTEC з робочим об’ємом 1,5 літра. Завдяки електричній та механічній системі потужність перевищить бар’єр у 100 к.с. І що не менш важливо, літій-іонний акумулятор надасть машині невелику електричну автономність.

На разі, процес проектування та розробки моделі знаходиться на ранній стадії. Все вказує на те, що новий кросовер з’явиться на ринку як модель 2023 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest