Honda «представила» екстер’єр нового кросовера Prologue

Автор: Редакція | 28 Лип, 2022
Honda Prologue

Японська марка Honda розкрила перші деталі нового електричного кросовера Prologue. Новинка має дебютувати у 2024 році.

Вперше про повністю новий електричний Honda Prologue стало відомо ще в 2021 році, але перший тізер з’явився у травні 2022 року. Тепер з’явився більш детальний огляд і цього разу це не ескіз.

Honda завела за лаштунки своєї дизайнерської студії в Каліфорнії, де був створений електричний Prologue. Чотирихвилинне відео описує процес, який включав значне використання віртуальної реальності для співпраці над так званим «нео-міцним» дизайном Prologue з колегами Honda по всьому світу.

Honda Prologue

«Ми змогли побачити Prologue у цифровому середовищі, яке справді нагадує реальний світ, – сказав Марко Тан, дизайнер віртуальної реальності та графічної графіки Honda Design. – Шляхом моделювання та оцінки кольорів, матеріалів і навіть освітлення у віртуальному 3D-середовищі ми змогли дослідити можливості, які вивели стиль на вищий рівень».

Особливий інтерес в цьому відео викликає повнорозмірний глиняний макет позашляховика. Крім того, Prologue показано майже з усіх кутів, включаючи кілька моментів, коли повний профіль видно на задньому плані.

Машина, вочевидь, отримала чисті та прості лінії поверхні й прототипу явно не вистачає вентиляційних отворів, контрастних кутів або косих ліній кузова, які переважають у багатьох сучасних автомобілях. Більше того, його обличчя значно відрізняється від мови дизайну інших позашляховиків Honda, таких як Pilot або новий CR-V.

«Проектування першої серії електромобіля Honda дало нам більше свободи, ніж автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння, і ми можемо розширити нашу уяву, особливо в стилі передньої частини, – сказав Санг-Хюк Ан, чотирирічний дизайнер екстер’єру в компанії Honda. – Ми задумали Prologue з довшою колісною базою, коротшим звисом і потужними шинами, щоб створити спортивні пропорції та сильнішу стійку».

Чи будуть перенесені елементи дизайну глиняної моделі безпосередньо у серійну версію? Це питання без відповіді, хоча Honda досить чітко називає це попереднім оглядом стилю Prologue.

Позашляховик буде створений на платформі Ultium, яка розроблена спільно з General Motors, й має надійти в продаж у 2024 році, хоча Honda обіцяє оприлюднити більше деталей про позашляховик найближчими місяцями.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest