Honda підтвердила новий кросовер Prologue на 2024 рік

Автор: Редакція | 19 Тра, 2022
Honda Prologue

Новий електричний кросовер Honda Prologue отримає технологію General Motors Ultium.

Honda Prologue – це перший електричний кросовер бренду, який скористається вигодами альянсу з General Motors. Раніше вже з’являвся рендер нового позашляховика від японського бренду, назву якого було підтверджено пізніше, а тепер опубліковано офіційне зображення автомобіля, продажі якого почнуться у 2024 році.

Дизайн

Honda Prologue

Honda описує мову дизайну Prologue як «нео-міцну». Передня частина має витончений стиль. Фари широкі та відносно вузькі. Форма ліхтарів дозволяє логотипу бренду вписатись в центр передньої частини автомобіля. При цьому, нижня частина новинку має вертикальні елементи в кожному кутку з протитуманними фарами внизу.

З боків помітний масивний чорний обвіс, а на нижніх порогах його більше. Порт для зарядки знаходиться на передньому крилі з боку водія. Бічні дзеркала та дверні ручки виконані в контрастному чорному кольорі на тлі сріблястого кузова.

На разі, оприлюднено зображення лише передньої частини Honda Prologue, що робить задню частину важко помітною. Судячи з чіткої форми місця, де заднє крило кріпиться до стійки, задня частина має подібний стиль, що й спереду.

Загальна платформа

Prologue буде першою моделлю від Honda, над якою переважно працювали у віртуальній реальності. Оскільки розробка автомобіля відбувалась під час пандемії COVID-19, команді Honda Design Studio в Лос-Анджелесі довелося працювати віддалено. Ці люди також співпрацювали зі своїми колегами в Японії.

На цей момент відомо поки мало технічних деталей стосовно Prologue. Кросовер використовує платформу Ultium та батареї General Motors, але інших характеристик не оголошено.

За припущеннями, General Motors може виготовити автомобіль на своєму заводі в Рамос-Арізпе (Мексика).

Honda e:NP1

Проте за планом Honda, презентація Prologue має відбутись у 2024 році, а виробництво стартує з 2026 року на власній архітектурі E: Architecture (можливо, на базі Honda E:). Й лише у 2027 році вся лінійка електрокарів має перейти на спільну платформу з GM.

Кросовер Honda Prologue також отримає аналог під брендом Acura, але компанія поки повідомляла, що він надійде протягом 2024 календарного року.

Паралельно Honda працює зі своїми дилерами, аби забезпечити новий вигляд автосалонів. До 2030 року автовиробник вимагатиме від автосалонів наявність зарядних станцій в залежності від очікуваних продажів електромобілів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея автосалонів Honda 2024 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest