Honda анонсувала назву для нової лінійки позашляховиків

Автор: Редакція | 28 Чер, 2021
Honda Prologue

Японська марка Honda оприлюднила назву нового електричного кросовера, який з’явиться у 2024 році. Модель називатиметься Prologue.

Honda Prologue модельного 2024 року стане першим результатом партнерства між Honda та General Motors відповідно до угоди про спільну розробку електрокарів. Автомобіль використовуватиме ті самі акумуляторні батареї Ultium, що з’являться на майбутніх електромобілях GM, таких як GMC Hummer EV та Cadillac Lyriq.
На даний момент, японський виробник ще не представив ані розміри, ані форми нової моделі Prologue, але очікується, що це буде компактний або середньорозмірний позашляховик.

Силова установка та платформа складатимуться з компонентів GM, а виконавчий віце-президент Honda Дейв Гарднер сказав, що найбільша різниця між Prologue та електрокарами GM будуть у дизайні екстер’єру та інтер’єру.

Компанія заявляє, що обрала назву Prologue, аби підкреслити, що це буде перший із багатьох майбутніх електромобілів. До того ж преміальний бренд Acura також отримає версію цього електрокара у 2024 році, але назва цієї моделі ще не оголошена.
Honda заявила, що планує збільшити частку електромобілів та машин на паливних елементах до 40 відсотків у продажах нових автомобілів до 2030 року, 80 відсотків до 2035 року та 100 відсотків до 2040 року.

Проте «Хонді» варто поспішити з розробкою, адже багато автовиробників вже продають свою електрокари, а не планують вивести їх у 2024 році. Хоча, інший електричний кросовер Honda E: вже з’явився на перших зображеннях.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Honda E: 2021 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest