Hyundai Ioniq 5 отримав звання «Всесвітній автомобіль року»

Автор: Редакція | 14 Кві, 2022
Hyundai Ioniq 5 2021 року

Повністю електричний Hyundai Ioniq 5 був визнаний «Всесвітнім автомобілем 2022 року».

Після того як у лютому конкурс «Всесвітній автомобіль року» визначив фіналістів, тепер підвели підсумки у всіх категоріях.

Ioniq 5 переміг спорідненого конкурента Kia EV6 та електрокросовер Ford Mustang Mach-E у загальній класифікації, а також був названий Всесвітнім електромобілем року, обійшовши Mercedes EQS та Audi e-tron GT. Більш того Hyundai отримав хет-трик, адже Ioniq 5 також отримав відзнаку «Всесвітній автомобільний дизайн».

До речі, звання «Всесвітній автомобіль року» (World Car Awards) обирає журі з 102 міжнародних журналістів й нагородження відбувається в рамках Міжнародного автосалону в Нью-Йорку.

Серед інших переможців: Mercedes EQS названий «Всесвітнім преміальним автомобілем року», Audi e-tron GT – «Найпотужніший автомобіль», Toyota Yaris Cross – «Всесвітній міський автомобіль».

Ще одна хороша новина для Hyundai: Люк Донкервольке, головний креативний директор Hyundai Motor Group, був визнаний у лютому Всесвітньою автомобільною персоною 2022 року за його вагомий внесок у розробку нових моделей, включаючи Ioniq 5.

Минулого року «Всесвітнім автомобілем 2021 року» став електричний кросовер Volkswagen ID.4 .

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest