Hyundai презентував електричний седан Ioniq 6

Автор: Редакція | 29 Чер, 2022
Hyundai Ioniq 6

Hyundai нарешті детально розповів про новий електричний седан Ioniq 6.

Нещодавно Hyundai оприлюднила тізери нового Ioniq 6, а тепер марка показала перші зображення новинки. Проте інша технічна інформація буде презентована лише 14 липня.

Дизайн

Hyundai Ioniq 6

Кузов має дугопобідну форму, що створює враження, ніби автомобіль ковзає в повітрі. Взаємозв’язок дизайну з більш раннім концептом Prophecy зрозумілий, але деталей про коефіцієнт аеродинамічного опору новинки поки теж немає.

Передня частина має мінімалістичний стиль. Нижня частина радіаторної решітки включає великі вертикальні частини з кожного боку. Капот гладкий, а підняті секції для фар ведуть до передніх стійок.

Hyundai Ioniq 6

Уздовж боків арочний пояс біля дверей підкреслює кривизну даху, а у нижній частині дверей є деяка тонка пластика. Автомобіль поки має камери заднього боку замість дзеркал, в той час як колеса мають складний, асиметричний малюнок спицями.

Hyundai Ioniq 6

Ioniq 6 має спортивну задню частину. У нижній частині заднього скла є спойлер, під яким розташований ще один тонкий спойлер у вигляді «качиного хвоста». Задні ліхтарі на повну ширину мають квадратні пікселеподібні елементи надають дизайну невиразну ретро-футуристичність. Нижня частина має пару вертикальних елементів із червоними та білими відбивачами у маленьких квадратних елементах, що повторюють задні ліхтарі.

Салон

Hyundai Ioniq 6

Hyundai також не опублікувала жодних технічних подробиць про інтер’єр, але фотографії все ж оприлюднила.

Окремі екрани цифрової приладової панелі та інформаційно-розважальної системи мають єдину рамку. На зовнішніх краях приладова панель вигинається вгору, щоб створити простір для дисплеїв, які показують відео з бічної камери. Приладова панель має набір ємнісних кнопок для керування системою клімат-контролю.

Hyundai Ioniq 6

Двоспицеве кермо має ємнісне кнопки з боків, але розташовані в центрі колеса чотири квадратні вогні поки незрозумілі з огляду їхньої функціональності.

Фотографії салону показують смугу фіолетових акцентних вогнів на приладовій панелі та блакитне підсвічування, що йде від нижніх дверних панелей. Поки невідомо, чи зможуть власники змінити ці кольори, тому що яскраві відтінки можуть бути не кожному до смаку.

Під капотом

Hyundai Ioniq 6

Ioniq 6 збиратиметься на платформі E-GMP, яка також знаходиться під Ioniq 5 і Kia EV6.

Повідомляється, що седан поставлятиметься з акумулятором на 77,4 кіловат-години. З двома електродвигунами очікується потужність близько 300 кінських сил (224 кіловати). Також можливі версії з одним двигуном та більш орієнтовані на продуктивність.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai Ioniq 6:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest