Hyundai офіційно «засвітила» хетчбек i20 N

Автор: Редакція | 06 Тра, 2020

Південнокорейська компанія Hyundai лише зараз поділилася зображеннями з зимових тестів зарядженої версії хетчбека i20 N.

Хоча Hyundai i20 N вже неодноразово потрапляв в об’єктиви фотошпигунів, лише зараз автовиробник вирішив представити офіційні фотографії прототипу з шведського Ар’еплугу, де часто машини випробовують на суворі морози, сніг та лід.

У тестах, крім дорожнього i20 N, брала участь й «бойова» машина для світового ралійного чемпіонату i20 WRC, а також експериментальний середньомоторний Hyundai RM19 – свого роду «лабораторія на колесах» (яка може стати серійною). Тестував прототипи учасник заводської команди WRC титулований гонщик Тьєррі Ньовіль.
Технічні деталі компанія поки вважає за краще не розкривати, оприлюднивши лише зображення закамуфльованого прототипу. Наскільки можна судити з фото, зовнішність хетчбека чекає традиційна для таких ситуацій трансформація – агресивніші бампери, великі колісні диски з потужними гальмами і зменшений дорожній просвіт.

Про двигун хетчбека i20 N теж відомо не багато. За однією з версій, на новому поколінні встановлять дволітрову «четвірку» з турбонаддувом, що розвиває до 275 к.с. За іншою, щоб зберегти дистанцію до «старшого» хот-хетча i30 N, доступнішу модель укомплектують компактнішим й легшим мотором – найімовірніше, 200-сильним агрегатом об’ємом 1,6 л.
Hyundai обіцяє розсекретити подробиці найближчим часом. Конкурувати новинка буде з Ford Fiesta ST, Toyota GR Yaris та Volkswagen Polo GTI.

Раніше, Hyundai показав «прокачану» Elantra у камуфляжі, а новий Hyundai Tucson вже презентували на рендері.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai i20 N (2020):
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest