Новий Hyundai Tucson отримав надсучасну систему кондиціонування

Автор: Редакція | 20 Вер, 2020
Hyundai Tucson 2021 року

Південнокорейський виробник Hyundai створив рішення, яке має зробити новий Tucson ще комфортнішим для пасажирів.

Нещодавно Hyundai представив нове покоління кросовера Tucson й тепер продовжує розкривати його можливості. Абсолютно унікальний дизайн підтверджується технічними новинками всередині.

Нова система кондиціонування є прекрасним прикладом того, скільки уваги корейська марка приділяла дрібним деталям. Hyundai називає її “Super Smart Air Conditioning” та розповідає про неї у нещодавно випущеному відео.
Першим завданням системи є усунення неприємного запаху, що виділяється при появі цвілі в системі кондиціонування. Для запобігання цього та провітрювання автомобіля після поїздки, Tucson автоматично запускає вентиляційну систему протягом 10 хвилин – 30 хвилин після вимкнення автомобіля, висушуючи накопичену вологу.

Читайте також:

Наявність дрібного пилу в салоні також може бути шкідливою, саме тому Tucson постачається з індикатором PM 2.5 (клас ультрадисперсних часток), який попереджає водія про високий рівень пилу, саме тоді вмикається режим фільтрації повітря.

Аналогічну систему кондиціонування повітря зараз встановлюють на Volvo, яка також може виявляти рівень PM 2.5.
Крім того, система вентиляції Tucson використовує інформацію навігаційної системи для автоматичного переключення на функцію рециркуляції при в’їзді до тунелю, коли свіжого повітря надходить менше. Вентиляція також не бере повітря з вулиці, коли водій увімкнув омивачі лобового скла.

Існує також функція Multi Air Mode, яка запобігає потраплянню крижаного повітря на шкіру, коли розподіляє повітря із вентиляційних отворів.

Також за допомогою декількох голосових команд можна вмикати різні системи опалення (підігрів керма та сидінь, а також їхню вентиляцію), змінювати швидкість вентилятора та інше.
Все це частина концепції Hyundai, відповідно до якої у Tucson має стати менше фізичних кнопок та перемикачів. Сучасні цифрові панелі приладів та медійної системи, мають виділити Tucson на фоні конкурентів, таких як Honda CR-V та Toyota RAV4.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Carbuuz

Галерея Hyundai Tucson 2021 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest